Karštis neišbaidė tinklinio entuziastų: turnyre „LAIMĖ Beach Cup“ – nepamirštamos akimirkos

Paplūdimio turnyras „LAIMĖ Beach Cup“ / Gretos Skaraitienės nuotr.
Paplūdimio turnyras „LAIMĖ Beach Cup“ / Gretos Skaraitienės nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-06-21 17:26
AA

Šį sekmadienį, nepaisant didelio karščio, paplūdimio tinklinio entuziastai nesnaudė – įvyko tinklinio klubo LAIMĖ organizuojamas paplūdimio turnyras „LAIMĖ Beach Cup“.

Nors termometro stulpelis rodė apie trisdešimt laipsnių karščio, tinklinio turnyro organizatoriai džiaugiasi, kad jame dalyvavo daugiau dalyvių negu tikėtasi.

Kaip žinia, paplūdimio tinklinis žaidžiamas visokiu oru – ir saulei šviečiant, ir lietui lyjant, taigi ir didelis karštis neišbaidė šio sporto entuziastų.

Turnyras vyko atsinaujinusiose paplūdimio tinklinio aikštelėse, „Lingės“ svečių namuose. Po karštų kovų žaidėjai galėjo atsigaivinti lauko baseine.

Paplūdimio tinklinio „LAIMĖ Beach Cup“ turnyras yra kasmetinis paplūdimio tinklinio turnyras, tradiciškai vykstantis birželio mėnesį. 

Pasak tinklinio klubo „LAIMĖ“ vadovės Rūtos Maslauskienės, šiuo turnyru siekiama pritraukti šios sporto šakos mėgėjus, sujungti kelias amžiaus kartas, paskatinti jaunimą domėtis paplūdimio tinkliniu ir rinktis jį kaip patrauklią sporto šaką.

Rūta Maslauskienė (centre), paplūdimio turnyras „LAIMĖ Beach Cup“ / Gretos Skaraitienės nuotr.

Šįkart į jaunimo grupę (16-18m.) pakviestos Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ auklėtinės, kurias treniruoja trenerės Renata Šalkuvienė, Asta Jansonienė, Vika Daškevičiūtė. Taip pat moterų ir vyrų komandos (amžiaus kategorija +35 ir 45+) iš Vilniaus miesto.

„Paplūdimio tinklinis yra ypač populiarus suaugusių mėgėjų tarpe, tad džiaugiamės, kad sparčiai populiarėja ir plečiasi mėgėjų gretos, daugėja turnyrų ne tik vasarą bet ir ištisus metus“, – sako R.Maslauskienė.

Turnyre komandos buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Pagal užimtą pogrupyje vietą atitinkamai komandos rungėsi pusfinaliuose ir finaluose. 

Pirmos trejos prizinės vietos apdovanotos medaliais ir specialiais prizais – kosmetikos gamintojo SVR saulės gaminiais. Porų nekemšantis, matinį efektą suteikiantis gelis nuo saulės – tai puikus pasirinkimas kiekvienam, vasarą mėgstančiam leisti laiką lauke, o ypatingai tiems, kurie užsiima aktyvia veikla: SVR priemonės apsaugos nuo kenksmingo saulės poveikio net suprakaitavus, maudantis vandenyje, aktyviai sportuojant.

Paplūdimio turnyras „LAIMĖ Beach Cup“ / Gretos Skaraitienės nuotr.

Stipri apsauga nuo saulės lauko sporto mėgėjams ypač aktuali tiek moterims, tiek vyrams – prancūzų „Laboratoire SVR“ sukurtas kremas „SVR SUN SECURE EXTREME SPF 50nekemša porų ir padengia nematomu, matinį efektą odai suteikiančiu sluoksniu.

Paplūdimio turnyras „LAIMĖ Beach Cup“ / Gretos Skaraitienės nuotr.

Tinklinio turnyro akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Paplūdimio tinklinio turnyras „Laimė Beach Cup“ (89 nuotr.)
+83

„Projektas „Su tinkliniu judam ištisus metus“  (Nr. SRF-SRO-2020-1-0003) bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija