Kas Dalią Ibelhauptaitę vis dar laiko Lietuvoje?

Dalia Ibelhaubtaitė
Dalia Ibelhaubtaitė
Šaltinis: Žinių radijas
2018-10-02 16:55
AA

Režisierė ir prodiuserė Dalia Ibelhauptaitė gali pasigirti įspūdinga tarptautine karjera, darbu prestižiškiausiuose teatruose su garsiais kino ir teatro pasaulio vardais bei plačiu pažinčių ratu. Tačiau nepaistant šių tarptautinių pasiekimų, režisierė vis grįžta kurti ir Lietuvai.

D. Ibelhauptaitė pasakoja, kad jos svajonė buvo sukurti teatrą šeimos principu. Ir kai po 10 metų juodo darbo ir didelių tarptautinių pasiekimų tai galiausiai pavyksta – tu turi nešti didžiulę atsakomybę už tai, ką sukūrei, bei prie to prisidėjusius žmones.

„Jeigu aš atvažiuosiu, atsiųsiu laišką: aš jus visus labai myliu, bet žinote, atėjo laikas – aš pasitraukiu. Aš tada atrodysiu kaip Motina Teresė, kuri paėmė kalašnikovą ir nušovė visus vaikus Kalkutos gatvėje. Bet aš taip ir atrodysiu... Bus nesvarbu, ką Motina Teresė padarė iki to laiko. Ir tada, žinok, kai aš atsikeliu, aš matau tą vaizdą ir aš negaliu! Supranti, tai yra atsakomybė, tai yra įkvėpimas ir taip pat noras dar duoti daugiau“, – taip apie savo atsakomybę prieš savo teatro narius kalbėjo garsi režisierė ir prodiuserė.

Pilnas D. Ibelhaupaitės pokalbis apie jos karjeros pradžią, kelią į tarptautinę karjerą bei asmeninį gyvenimą – „Žinių radijo“ laidoje su Edmundu Jakilaičiu „Kompleksiniai pietūs“.