Kas laukia 2017 metais? Sėkmingiausi ir nepalankiausi periodai

2017 metai / „Fotolia“ nuotr.
2017 metai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-12-31 12:50
AA

Pateikiame astrologės Lanos Kutkytės sudarytą 2017 metų apibendrinimą.

Sudėtingiausi metų periodai

Jie nusimato užtemimų periodu, kuomet prireiks žymiai didesnio sąmoningumo ir atsargumo nei paprastai.

Pirmas sunkus metų periodas laukia nuo vasario 11 iki vasario 26 d. Šiuo laikotarpiu bus svarbu kuo ramiau reaguoti tiek į savo, tiek ir į kitų žmonių kritiką, kaprizus bei priekaištus. Aplinkoje gali būti itin daug nepatenkintų ir nervingai nusiteikusių žmonių.

Į paviršių gali kilti senos nuoskaudos, apie save gali priminti seniai užmirštos skolos bei neužbaigti darbai. Svarbu bus susilaikyti nuo poreikio pažeminti, „pastatyti į vietą“, demonstruoti abejingumą, sukelti pavydą, veltis į apkalbas – tai gali ypač vilioti, tačiau vėliau dėl to tektų pasigailėti labiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Antras sunkus periodas nusimato nuo rugpjūčio 7 iki rugpjūčio 21 d. Sunkiausiai išgyventi šį periodą pavyks tiems, kurie sunkiai sutinka su pokyčiais. Būtent šiuo laikotarpiu likimas reikalaus palikti viską, kas jau atgyveno savo laiką, ir judėti toliau, siekti naujų, evoliucijai reikalingų tikslų.

Emociškai stabiliems žmonėms šis etapas gali atnešti aiškų suvokimą apie svarbiausius tikslus, įkvėpti naujiems darbams. Visgi skubėti imtis veiksmų nėra patartina, net ir tais atvejais, kuomet aiškiai žinote, ką turite daryti – tai metai, kai bus lengva privelti klaidų arba netinkamai atlikti darbus dėl kitų žmonių neatidumo.

Sėkmingiausi metų periodai

Tokie laikotarpiai, kuomet nenusimato jokių sunkių planetų tarpusavio aspektų, laukia:

  • nuo sausio 10 iki sausio 23 d.;
  • nuo kovo 31 iki balandžio 19 d.;
  • nuo gegužės 5 iki birželio 19 d.;
  • nuo rugsėjo 6 iki rugsėjo 18 d.;
  • nuo spalio 22 iki lapkričio 16 d.

Svarbiausios charakterio savybės, kurias reikėtų puoselėti šiais metais, yra: mandagumas, diplomatiškumas, gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie aplinkinių, bendradarbiauti, tinkamai atrodyti bei siekti teisingumo ne tik sau, bet ir kitiems.

Sunkiausia bus tiems, kurie turi polinkį aklai veržtis į priekį ir nepaisyti kitų žmonių poreikių. Šiurkštumas, valdingumas, skubėjimas daryti darbus prieš tai neišanalizavus situacijos nesulauks pritarimo iš aplinkos.