Kas slepiasi po Silvester Belt šokėjų kaukėmis: tarp jų – ir „TikTok“ žvaigždė, ir 16-kos kaunietis

Silvester Belt šokėjai / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Silvester Belt šokėjai / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-11 19:14
AA

Jau šį šeštadienį Malmės arenoje įvyks ilgai lauktas reginys – „Eurovizijos“ finalas, kuriame dėl trofėjaus varžysis 26 šalys. Šeštadienį septintu numeriu į sceną žengs ir Lietuvos atstovas Silvester Belt, kurį atlydi keturi po kaukėmis pasislėpę šokėjai, per „Luktelk“ užkuriantys tikrą vakarėlį.

Prieš „Eurovizijos“ finalą paslaptingi šokėjai, scenoje pasirodantys su kaukėmis, leidosi į pokalbį su portalu Žmonės.lt. Pasirodo, kad visi šokėjai kilę iš Kauno – Nerijus Trilikauskas (23), Eivydas Katkauskas (24), Andrius Vrubliauskas (20) ir Arnas Ginevičius (16).

Jauniausias, vos 16-kos „Eurovizijos“ sceną užkariavęs šokėjas Arnas atskleidė, kad šiuo metu yra dešimtokas. „Esu dešimtokas, lankiau aštuonis metus plaukimą, karate, pramoginius šokiau šokau, vėliau perėjau prie gatvės šokių. Kai mokytojai sužinojo, kad išvykstu į „Euroviziją“ – labai palaikė. Šiomis dienomis taip pat sulaukiu klasiokų žinučių, kad visi labai palaiko Lietuvoje“, – sakė šokėjas.

Silvester Belt šokėjai / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Po kito šokėjo kauke slepiasi studentas Andrius, kuris svajoja ateityje įkurti verslą šokių industrijoje.

„Esu pirmakursis, šiuo metu studijuoju Kūrybiško verslo ir inovacijų dizainą. Pradėjau studijuoti, nes norėjau turėti savo verslą, o šokius šalia patikti tik kaip hobį. Visgi dabar dažniau pamąstau apie tai, kad norėčiau verslą su šokiais apjungti, galbūt sugalvoti naują inovaciją. Žinoma, nenoriu hobio paversti darbu, bet manau įmanoma rasti balansą“, – pasakojo kaunietis Andrius.

Kurią vietą „Eurovizijos“ finale užims Silvester Belt?
Silvester Belt šokėjai / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Silvester Belt šokėjas Eivydas jau dabar savo gyvenimą sieja tik su šokiu – portalui Žmonės.lt vaikinas atskleidė, kad dirba šokių treneriu.

„Jau penkerius metu dirbu gatvės šokių treneriu, esu baigęs administravimo studijas tik tam, kad turėčiau diplomą. Visada žinojau, kad noriu sieti gyvenimą su šokiu“, – šyptelėjo Eivydas.

Silvester Belt šokėjai / Lukas Balandis / BNS nuotr.

O štai ketvirtas šokėjas Nerijus Trilikauskas jau gali būti matytas daugeliui – „TikTok“ platformoje išpopuliarėjęs studentas, dainininkas šių metų nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose tapo konkurso veidu.

Nerijus atskleidė, kad pasiūlymo šokti prieš visą Europą jis sulaukė visai netikėtai. „Su Silvestru buvome pažįstami iš ankščiau, o kai vedžiau „Euroviziją“, jis sužinojo, kad esu šokėjas ir man pasiūlė prisijungti. Net nesvarsčiau ir iškart sutikau“.

Silvester Belt šokėjai / Lukas Balandis / BNS nuotr.

O štai Arną ir Eivydą Silvester Belt atrado socialiniuose tinkluose. „Kai jis rinko šokėjus, susirado mane per socialinius tinklus ir pasiūlė šį projektą. Iš karto sutikau, nes tai neeilinė patirtis“, – sakė Arnas Ginevičius, jam pritarė ir Eivydas Katkauskas.

Tiesa, Andrius nacionalinėse atrankose nešoko – tuo metu jis buvo išvykęs, todėl pasirodyti negalėjo. „Silvestras man pasiūlė šokti nacionalinėje atrankoje dar sausio mėnesį, tačiau tuo metu buvau išvykęs į Braziliją. Kai pamačiau, kad Silvestras laimėjo, nuliūdau, bet likimas sudėliojo viską į vietas. Likus mėnesiui iki Švedijos, pasiūlymo sulaukiau dar kartą, kadangi reikėjo sustiprinti sąstatą“, – sakė Andrius.

Silvester Belt / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Galiausiai keturi vaikinai pripažino, kad dirbti kartu su Silveser Belt – ne tik atsakomybė, bet ir malonumas.

„Silvestras daug reikalauja, jis žino ko nori. Kartu galime eiti link to tikslo“, – sakė Arnas.

„Vienas žodis – profesionalumas“, – darbą su Silvestru apibūdino Nerijus. „Perfekcionizmas“, – jam pritarė ir Andrius.

„Silvestras yra labai šiltas asmuo, su juo dirbti smagu“, – pritarė Eivydas.

Galiausiai paklausus, kokie spėjimai dėl vietos finale, „Luktelk“ šokėjai nei nemirktelėję pateikė atsakymą.

„Užimsime pirmą!“ – vienbalsiu sušuko jie.

Primename, kad Silvester Belt su šokėjais „Eurovizijos“ finale Malmėje pasirodys jau šį šeštadienį, gegužės 11-ąją. „Luktelk“ skambės septintu numeriu.

Fotogalerija:

Silvester Belt šokėjai (6 nuotr.)
Silvester Belt pasirodymas „Eurovizijos“ finalo repeticijoje (26 nuotr.)
+20