Kas yra karminė astrologija ir ką ji gali?

Karminė astrologija / Vida Press nuotr.
Karminė astrologija / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-08 09:45
AA

Laikui bėgant ir didėjant patirties bagažui, kiekvienas astrologas vis labiau įsitikina planetų poveikio galia visiems gyviems padarams. Astrologė Violeta Liaugminienė teigia, kad, nepaisant skeptikų nuomonės, šis įsitikinimas tik dar labiau stiprėja ir verčia gilintis į neįprastus, mokslo nepripažįstamus reiškinius, ieškoti tiesos, naujų pažinimo metodų ir kelių.

Astrologė Violeta Liaugminienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Daugelio žmonių jau nebestebina, kad astrologija gali nusakyti daugelį gyvenimo įvykių. Astrologei Violetai irgi ne kartą yra kilę klausimų: jei mes gyvename ne vieną sykį, tai kokią informaciją atsinešame kaskart iš naujo gimdami? Ar iš tiesų ateiname švarūs kaip balti popieriaus lapai, ar kokie nors įrašai vis dėlto jau yra palikti? Ar įmanoma juos perskaityti? Ar astrologija gali padėti atrasti praėjusių gyvenimų informacijos kodus?

Pasirodo, raktas nuo praėjusių gyvenimų durų egzistuoja. Jis veikia matematinės formulės tikslumu.

Pasirodo, raktas nuo praėjusių gyvenimų durų egzistuoja. Jis veikia matematinės formulės tikslumu.

Įaudrintas protas mums siunčia vizijas, sapnus, haliucinacijas, kurios gali pasirodyti itin tikroviškos. Jose mes galime matyti nepažįstamus miestus ir šalis ar net pasaulius. Galbūt tai kažkada buvo mūsų namai. O gal tik kadaise matytų filmų ir įvykių kratinys. Astrologija nesukels jums vizijų, tačiau kai kuriuos faktus patvirtinti ji vis dėlto gali! – tvirtina astrologė, išanalizavusi ne vienos istorinės asmenybės horoskopą.

Už mūsų nuodėmes kenčia ateinančios kartos

Karminė astrologija gali paaiškinti daugelį nesuprantamų dalykų. Pavyzdžiui, kodėl kankina keisčiausi sapnai, kodėl traukia į tam tikras vietas, kodėl net pasirinkę sveiką gyvenimo būdą sergame, dėl kokių priežasčių merginos negali turėti vaikų ar ištekėti, kodėl persekioja finansinės ir kitokios nesėkmės.

Pasak Violetos Liaugminienės, pagal karminę astrologiją mes visi vaidiname toje pačioje pjesėje, tačiau kas kartą gauname vis kitus vaidmenis. Todėl mūsų buvę pavaldiniai ir žmonės, kuriems kadaise įsakinėjome, gali tapti mūsų vaikais, kurie ne visada yra mieli ir paklusnūs. Galbūt mūsų praėjusių gyvenimų noras valdyti atima šio gyvenimo meilę ar sukelia problemų, susijusių su nevaisingumu ar vaikų nepaklusnumu. Ankstesnis mūsų požiūris į partnerius ir sąžiningumas jų atžvilgiu nulemia dabartines sveikatos problemas, o santykiai su broliais ir kaimynais – materialinę padėtį.

Štai astrologės analizuoti garsių praėjusių amžių asmenybių horoskopai rodo, kad prosenelio plėšimai ir žudymai atsiliepė vėliau gyvenusio jo vaikaičio sveikatai. Tokios žinios rodo, kad tarpusavyje labai esame susiję, ir net jei mes patys esame laimingi bei sveiki, turime labai galvoti apie tai, ką paliksime po savęs ateinančioms kartoms, dėl kokių mūsų poelgių gali kentėti mūsų vaikai ir vaikaičiai.

Galimybė pasitaisyti

„Astrologija, kaip tikėjimas, turi savo pasaulėžiūrą į gimimo ir mirties paslaptis, į visatos kosmogoninę sistemą“, – teigia astrologė. Ši pasaulėžiūra remiasi reinkarnacijos idėja ir teigia, kad mes gyvename daugybę gyvenimų, kiekviename jų susikraudami savo nuodėmių ir gerų darbų bagažą, dar kitaip vadinamą karma. Ši karma kartais gali būti tokia sunki, kad vos gimęs žmogus jau turi daugybę ligų ir patiria nelaimių, kurios apvalo sielą. Šis bagažas gali būti toks didelis, jog atrodo, kad žmonės tik tam ir gimė, kad kentėtų. Tokios nuodėmingos sielos yra apsaugomos nuo tolesnių nuodėmių ir jų pasirinkimo teisė yra maksimaliai apribojama. Todėl po audringo ir netinkamo gyvenimo visada ateina laikas, kada reikia apsivalyti. Šio gyvenimo metu žmogus paprastai neturi galimybės būti ryškus, pasireikšti savo darbais ar veikla. Jo paskirtis – apvalyti sielą ligomis ir skausmu, mokyti žmogų užuojautos ir atlaidumo. Štai kodėl pasaulyje gimsta našlaičiai, neįgalūs ar sergantys įgimtomis ligomis vaikai. Gali būti, kad tokios sielos, atlikusios būtiną apsivalymą, išeina iš gyvenimo labai anksti.

Kad ir kokia nuodėminga būtų siela, iš jos nėra atimama galimybė pasitaisyti. Net didžiausi nusidėjėliai gali sulaukti gailestingumo, taip pat antro, trečio šanso ištaisyti klaidas. Pagrindinis šios sielų kelionės tikslas – grįžti į savo namus, į šviesą, iš kurios išėjo. Todėl vienintelis bagažas, svarbiausia kosminė valiuta, kuri palengvina sielų kelią, ir kurią jos nešasi su savimi iš gyvenimo į gyvenimą, yra meilė.

Daugiau apie tai skaitykite www.uranija.lt