Kasmet savo išmone stebinanti Heidi Klum jau ruošia kostiumą Helovino šventei

Heidi Klum / „Instagram“ nuotr.
Heidi Klum / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-09-28 08:00
AA

Kiekvienais metais savo Helovino kostiumais stebinantis supermodelis Heidi Klum ir šįkart savo gerbėjų nenuvils. Nors iki didžiosios Jungtinėse Amerikos Valstijose dievinamos šventės liko dar visas mėnuo, garsi moteris nieko nelaukia ir jau kibo į paruošiamuosius darbus.

„Instagram“ paskyroje moteris pasidalijo trumpu vaizdo įrašu iš kostiumo kūrimo. Panašu, kad ir vėl kuriama tam tikra veido kaukė, padėsianti Heidi pasikeisti neatpažįstamai.

Vaizdo įrašą lydėjo prierašas su grotažyme: Heidi Klum Helovinas 2018. Moteris pažymėjo ir „Prosthetic Renaissance“ įmonę, kuri jau ne vienus metus padeda Heidi sukurti įspūdingus kostiumus.

Vienas ryškiausių ir bene labiausiai aptarinėjamų kostiumų visame pasaulyje buvo Heidi Klum persirengimas animacinių filmukų heroje Jessica Rabbit. Tuomet moteris atrodė mažų mažiausiai pribloškiančiai!

Heidi Klum 2015-aisiais / Vida Press nuotr.

Įspūdingas kostiumas pareikalavo daugybės modelio pastangų: kostiumas buvo kurtas daugiau nei 10 valandų, visą tą laiką Heidi turėjo išlikti rami ir leisti meistrams dirbti.

„Sunkiausia buvo sėdėti ramiai. Man tai labai sudėtinga. Ypač sunku išlikti ramiai, kai reikia atsistoti. Kai jie kūrė mano veidą, galėjau sėdėti, kai klijavo kūną, teko stovėti tiek daug valandų... Tai buvo sunku“, – sakė Heidi Klum.