Kastytis Kerbedis atskleidė negirdėtą faktą: pensijai artėjant – prabilo apie savo šaknis

Kastytis Kerbedis / Indrės Dambrauskės nuotr.
Kastytis Kerbedis / Indrės Dambrauskės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-07 11:03
AA

Retai interviu dalinantis, nedažnai pokalbių laidose matomas atlikėjas Kastytis Kerbedis įsitikinęs, kad viešumo jam jau nebereikia. Kastytis pasidalijo, kodėl taip yra. „Aš esu iš tų, kuris eigoje nemoka fantazuoti. Šnekėti bet ko ir bet kaip aš ne tik nemėgstu, bet ir nemoku. Aš nežinau, man jau koks 160 metų, mano laikais nebuvo technologinių dalykų, jokių socialinių medijų. Nebuvo tokių reikalų, o dabar, sulaukus tiek metų pradėti tai daryti nėra prasmės, man nebereikia“, – atskleidė K.Kerbedis.

Kastytis Kerbedis prisipažino turintis didelių planų pensijai, sulaukęs šio laiko jis planuoja išleisti savo gyvenimo memuarus, kurie, jo manymu, taps absoliučiu bestseleriu. Sukaupęs daug gyvenimiškų, daug matytų ir girdėtų istorijų jis ketina viską sudėti į juos ir tikisi net iš to išgyventi.

„Ar galima pasigirti? Aš taupiausi faktelį, kodėl esu toks, koks esu. Gal taip ir negalima, gal truputį nekuklu ar dar kažkaip. Na, bet kadangi man tiek metų, galbūt ir pensija ne už kalnų, tai ką jau čia slėpti. Aš esu bajoras. Galvojau, kad tai nieko nereiškia, bet ne, tai tikrai duoda. Pripažįstu“, – trumpai ir intriguojančiai pasakojo Kastytis.

Kastytis Kerbedis / Asmeninio albumo nuotr.

Nenuilstantis atlikėjas gerbėjus nuolat stebina vis naujomis dainomis, tačiau šiandien jis pasiryžęs papasakoti ne vieną įdomią savo gyvenimo istoriją.

Trečiadienio vakarą startuoja jau trečiasis LNK laidos „Šeškinės 20“ sezonas, kuriame vedėjai Dž.Siaurusaitis ir G.Savickas grįžta su dar didesne komanda ir energija. Šiais metais laidos kūrėjai paruošė tikrai ne vieną siurprizą žiūrovams. Nuo šio sezono prie vedėjų komandos prisijungė broliai krepšininkai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai, kurie subūrė stiprią studijos žiūrovų komandą. Grįžo linksmi, rudeniški, trečiadienio vakarai, kuomet Lietuvos gyventojai prie savo televizijos ekranų galės ne tik pasiklausyti įdomių pokalbių, bet ir atsipalaiduoti matydami nuotaikingus žaidimus ar pokštus laidos metu.

„Su kiekvienu sezonu reikia tobulėti. Šis trečiasis sezonas bus kur kas įdomesnis, nes prisijungė ne tik broliai Lavrinovičiai, bet ir žiūrovai studijoje, kurie taip pat turi galimybę būti laidos dalimi, klausti, dalintis mintimis. Ir, žinoma, padidėjo žinomų svečių kiekis, dabar jie sėdi ne tik ant minkštos mūsų sofos, bet ir tarp žiūrovų. Laukia daug niekam negirdėtų pokalbių“, – apie naują sezoną pasakojo Dž.Siaurusaitis.

Pirmoji šio sezono laida – jau trečiadienio vakarą, su intriguojančiomis K.Kerbedžio istorijomis, grupe „Vyšnios“ ir socialinių tinklų žvaigžde Antanu Jakimavičiumi 20 val., tik per LNK.