Sūnaus krikštynas atšventę Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė prabilo apie vedybų planus

Martynos Kerbedytės ir Aro Vėberio sūnaus krikštynos / Mariaus Žičiaus nuotr.
Martynos Kerbedytės ir Aro Vėberio sūnaus krikštynos / Mariaus Žičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-23 15:19
AA

Kastytis Kerbedis tapo savo dukterėčios Martynos Kerbedytės bei Aro Vėberio sūnaus Nojaus krikštatėviu.

Ceremonija vyko Troškūnų Šv. Trejybės bažnyčioje, esančioje netoli Panevėžio. Krikšto mama tapo Aro Vėberio sesuo Jurga. Krikštatėviai mažyliui suteikė Augustino krikšto vardą.

„Viskas vyko puikiai – svečiai suvažiavo iš visos Lietuvos per lietų, o atvykę į Troškūnus pamatė saulė ir giedrą dangų. Oras buvo kaip užsakytas. Pati ceremonija Nojui buvo labai įdomi, jis sekė kiekvieną kunigo judesį, neatitraukė nuo jo akių. Kai vandenuką pylė, ašarėlė nubėgo, bet šiaip viskas prabėgo tiesiog puikiai“, – pasakojo laimingas tėtis.

Neseniai susižadėję Nojaus tėveliai svečius pakvietė į pobūvių salę Panevėžyje. Ten linksminosi net 40 artimiausių šeimos draugų.

Martynos Kerbedytės ir Aro Vėberio sūnaus krikštynos / Mariaus Žičiaus nuotr.

Aro teigimu, jo šeimai – itin svarbios tokios tradicijos. „Mes iki šiol jaučiamės pakylėti. Kvietėme tik artimiausius draugus, jų gavosi virš keturiasdešimt. Jei būtume kvietę visus, kuriuos norėjome – 100 iš Vėberių pusės, 100 – iš Kerbedžių, būtų tikrai didelė šventė“, – juokėsi A.Vėberis.

Vyras labai džiaugėsi ir Nojų krikštyjusiu kunigu. „Jis jaunas, labai fainas. Galiu pasakyti, kad tai – Kerbedžių giminės kunigas, jie jau ilgai palaiko ryšius su juo“, – pasakojo Aras.

Paklaustas, ar jau netrukus į tą patį kunigą kreipsis ir santuokos sakramento, žinomas vyras nedaugžodžiavo. „Planuojame vestuvėms susitikti su juo. Bet planuoti galima daug ką“, – teigė jis.

Martynos Kerbedytės ir Aro Vėberio sūnaus krikštynos (10 nuotr.)
+4