Katare tarp sirgalių – pusnuogė „Miss Kroatija“: drąsuolei Ivanai gresia kalėjimas

Ivana Knoll pasaulio futbolo čempionate Katare / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Į pasaulio futbolo čempionatą Katare palaikyti savo šalies sportininkus ir mėgstamiausias komandas suplūdo sirgaliai iš viso pasaulio. Palaikyti Kroatijos futbolininkų atvyko ir buvusi „Miss Kroatija“, modelis Ivana Knoll. Mergina, nepaisydama Katare galiojančių griežtų aprangos įstatymų, tribūnose pasirodo gerokai apsinuoginusi. Vieni ją žavisi ir fotografuoja, kiti piktinasi, o pati I.Knoll rizikuoja užsitraukti itin griežtą bausmę.

Šalyje, kurioje galioja itin griežti aprangos įstatymai, nuogo kūno nevengianti kroatė kelia audringas diskusijas. Tiesa, tuo pačiu sulaukia ir didžiulio dėmesio.

Visą pasaulį apskriejo nuotraukų koliažas, kuriame matyti, kaip į menkai apsirengusį modelį reaguoja vietiniai tribūnose – pastebėję I.Knoll jie išsitraukė telefonus ir puolė fotografuoti.

Šia akimirka pasidalino ir pati kroatė, pasidžiaugusi, kad jos sekėjų skaičius instagrame perkopė milijoną.

Tiesa, Kataro verslininkas Mohammedas Hassanas Al-Jefairi užstojo nuotraukose matomus tautiečius, kurie puolė fotografuoti „Miss Kroatiją“, tikindamas, kad „viskas yra ne taip, kaip atrodo“.

„Manau, kad jie traukė telefonus ir fotografavo ją dėl to, kad norėjo ją įskųsti, demaskuoti, – tikino Kataro verslininkas. – Tai netinkama apranga mūsų šalyje. Kiekvienas Kataro gyventojas tai patvirtins.“

Įdomu, kad pati I.Knoll Katare elgiasi vis drąsiau. Pirmiausia tribūnose jis pasirodė su išradinga suknele su kapišonu, dengiančia ir jos pečius, ir iš dalies plaukus, kaip reikalauja vietiniai įstatymai. Tiesa, su didžiule iškirpte.

Tačiau paskutinėse Kroatijos rungtynėse su Belgija į stadioną ji atvyko gerokai labiau apsinuoginusi.

Būtina pažymėti, kad Katare galioja griežti aprangos įstatymai – ir vyrams, ir moterims – reikalaujantys dengti pečius, pilvą, kelius ir, žinoma, krūtinę.

Užsienio žiniasklaida pastebi, kad I.Knoll, pažeisdama visus šiuos reikalavimus, rizikuoja ne tik pinigine bauda, tačiau net ir kalėjimu.

Prieš planetos pirmenybes sirgaliai buvo įspėti, jog vien šiukšlinimas viešoje vietoje Katare gali užtraukti baudą iki 2800 eurų, o toks aprangos kodo nesilaikymas gali užtraukti ir didesnę bausmę.

Ir nors kroatės nuotraukos socialiniuose tinkluose sulaukia šimtų tūkstančių patiktukų, kita nemaža dalis internautų piktinasi tokiu I.Knoll elgesiu.

„Akivaizdu, kad šiai moteriai taisyklės negalioja“, „netinkama, gerbkite vietinę kultūrą“, „jokios pagarbos šaliai, kurioje svečiuojiesi“ ir panašūs komentarai mirga po I.Knoll nuotraukomis.

Antradienį pasaulio čempionate kroatai vėl žengs į aikštę – aštuntfinalyje susitiks su Japonija. Tribūnose tikimąsi ir I.Knoll pasirodymo.

Pati kroatė, vos atvykusi į čempionatą teigė, kad buvo „šokiruota“ griežtų aprangos taisyklių ir tikino, kad tiesiog neturi kitokių rūbų.

„Galvojau, jei jau pirmenybės vyksta čia, jos bus surengtos taip, kad visiems sirgaliams būtų patogu. Atvykau čia ir buvau šokiruota, kad reikia slėpti savo pečius, kelius, pilvą ir kaklą.

Dieve mano, aš neturiu tokių rūbų!“ – tikino I.Knoll.

Fotogalerija:

Pasaulio futbolo čempionate Katare – apsinuoginusi sirgalė Ivana Knoll (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau