Kataro emyras – tironas, kuriam spaudžia ranką politikai ir žvaigždės

Emyras Tamimas Bin Hamadui Al Thanis / Getty nuotrauka
Emyras Tamimas Bin Hamadui Al Thanis / Getty nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2022-12-15 18:33
AA

Žodžio laisvės gynėjai „Index on Censorship“ įtraukė jį į metų tironų sąrašą. Tačiau Vakarų pasaulio galingieji spaudžia ranką Kataro emyrui Tamimui BIN HAMADUI AL THANIUI (42).

Ne tik galingieji – tik principingiausi futbolo mėgėjai nežiūri pasaulio čempionato iš Kataro. Ir anaiptol ne kiekviena garsenybė atsisakė koncertuoti Dohoje – kaip Dua Lipa ar Rodas Stewartas.

Teigiama, jog nuo 2010-ųjų gruodžio, kai Katarui buvo suteikta teisė rengti čempionatą, dėl nepakeliamų darbo sąlygų ir saugumo technikos nepaisymo iš viso žuvo per 6,5 tūkstančio atvykėlių darbininkų (400–500 – objektuose, susijusiuose su futbolo pirmenybėmis), tačiau jų pastatytame „Al Bayt“ stadione galėjai sutikti čempionato ambasadorių Davidą Beckhamą, svečius sveikino ir linksmino Robbie Williamsas, korėjiečių dainininkas Jung Kookas iš populiariosios vaikinų grupės BTS, amerikiečiai „Black Eyed Peas“, aktorius Morganas Freemanas.

EMYRO MOTERYS

Pats būdamas antrosios tėvo žmonos sūnus, Tamimas turi trylika vaikų ir tris sutuoktines: Jawaher BINT HAMAD AL THANI (37), Al-Anoud bint Mana Al Hajri ir Noorą bint Hathal Al Dosari. Apie dvi pastarąsias žinoma nebent santuokų datos –