Katažiną įkūnijęs Gytis Ivanauskas susidūrė su iššūkiais: „Tikrai nelengvas riešutėlis“

„Muzikinė kaukė“ / Dovydo Beržinio nuotr.
„Muzikinė kaukė“ / Dovydo Beržinio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-10 12:16
AA

Laidos „Muzikinė kaukė“ dalyvis, aktorius Gytis Ivanauskas visai neseniai juokais stebuklingo projekto mygtuko paprašė kuo įdomesnio įkūnijimo. Ir sulaukė – jam teko įkūnyti scenos kolegę Katažiną. Gytis, kuris niekada nemokėjo lenkų kalbos, turėjo vos vieną savaitę pramokti kalbą ir sudainuoti Katažinos dainą.

„Tikrai nelengvas riešutėlis. Kalbėjau ir su Deivydu Zvonkumi, ir su Katažina, daug žmonių mane konsultavo, aš lenkų kalbos visiškai nemoku, tai labai ačiū tiems žmonėms, kurie ir padarė vertimą, ir mane mokė tarimo, ir dar sudėliojo visą tokį gražų numerį“, – pasakojo Gytis.

O pasirodymas iš tiesų buvo įspūdingas. Katažina Gyčiui paskolino originalų liaudies kostiumą, buvo kruopščiai paruoštas visas pasirodymas. Ir, žinoma, nei vienas Gyčio pasirodymas neapsieina be jo paties asmeninio indėlio ir netikėtų sprendimų. Ir dalyviai, ir komisija dainos pabaigoje išgirdo gražiai į tekstą įpintą Katažinos vyro Deivydo Zvonkaus pavardę.

„Gyti, aš galvojau man širdis sustos! Aš, tikriausiai už save taip nesijaudinu, kaip už tave! Tikrai matosi, kad padirbėjai ir padirbėjai iš peties!“ – Gyčio pasirodymu susižavėjo Katažina.

Nors komisija pasirodymui komplimentų pašykštėjo, bet geros nuotaikos nei Gytis, nei Katažina neprarado.

„Muzikinė kaukė“ / Dovydo Beržinio nuotr.

Šeštadienis iššūkių nepagailėjo ir Ievai Barborai Juozapaitytei. Ji įkūnijo lietuviškos scenos divą – Ingą Jankauskaitę.

„Man patinka kaip ji dirba akimis, gal nedirba, jai tai natūralus dalykas. Ji tarsi hipnotizuoja, lyg pikseliai akyse, kaip fotoaparate. Ir kitas dalykas, kad aš visai mėgstu judėt, o dabar reikės judėti akimis ir siela“, – apie iškilusius iššūkius pasakoja Ieva. Tačiau merginos pasirodymas išties buvo užburiantis. Akys, judesiai – komisija neslėpė, kad kūnu bėgiojo šiurpuliukai.

„Ieva, aš sužavėta buvau, labai nuoširdžiai sakau. Būtent vaidyba veidu, Inga labai išlaikyta visada, ir būtent ta vaidyba akimis, aukštyn žemyn blakstienos, rankos judesiai kada reikia, Ieva, buvai nepaprastai panaši, aš sužavėta, Ieva“ – gražių žodžių negailėjo Livija Gradauskienė.

„Muzikinė kaukė“ / Dovydo Beržinio nuotr.

Aktorius Rokas Petrauskas paruošė Lietuvos grando – Kastyčio Kerbedžio įkūnijimą.

„Jis mane labai baugina, aš esu sumišęs truputėlį, Kastytis Kerbedis yra Lietuvos grandas, bet man tas muzikos stilius yra tolimas, bet šiaip įdomu, įdomu ir faina, kad lietuvis, nes lengva žodžius mokytis“ – juokėsi Rokas.

Stebėdamas Kastyčio elgesį ir judesius scenoje Rokas kruopščiai atliko namų darbus ir išsirašė svarbiausius momentus, kuriuos nešėsi į repeticijas ir bandė tiksliai atkartoti.

„Muzikinė kaukė“ / Dovydo Beržinio nuotr.

„Jis labai manieringas, jis turi tiek visko, rankytė čia, ir mikrofono stovą ima, jis juda, šoka, paflirtuoja... Pavyzdžiui, kiti atlikėjai turi kelis judesius ir juos tereikia išmokt, o pas jį tiek visko, kad sunku sukišti, aišku, visko ir nesukiši į vieną pasirodymą“, – pasakojo Rokas.

Pasirodymą pradėjęs nuo legendinės frazės apie senelį, Rokas iškart papirko komisijos damas.

„Aš dažnai taip lydausi, kai matau Roką scenoje, nesvarbu, ką jis darytų, aš tikrai mačiau ir gaudžiau tam tikras detales, kurios buvo tikslios ir nori nenori sukelia šypseną, man smagu buvo, o kai man smagu, tai dviejų neparašysiu. Kerbedį mačiau, o Kerbedį pamatyti „Muzikinės kaukėje“ yra sudėtinga“, – žavesio neslėpė Inga Valinskienė.

„Muzikinė kaukė“ (17 nuotr.)
+11

„Muzikinėje kaukėje“ laukia ir daugiau pasirodymų – Katažina įkūnys legendinę grupę „Roxette“, Ieva Zasimauskaitė atlikėją Chasę Kotlerytę, Justė Žičkutė taps Atlanta, Maksas atliks populiarią grupės „Sisters on wire“ dainą, Toma Vaškevičiūtė įkūnys grupės „Blondie“ vokalistę, Egidijus Sipavičius taps Amy Winehouse, o Dovydas Laukys – Radžiu! 

„Muzikinė kaukė“ šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., per BTV.