Katažina Nemycko: „Irklavimas, palyginti su šokiais, – vienas malonumas“

Akimirka iš varžybų / Vigantas Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ši antradienio popietė tikrai niekaip negalėtų pretenduoti į „tobulo oro“ titulą. Tačiau net nepaliaujamai pilantis lietus neišgąsdino LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ žvaigždžių savo jėgas išmėginti improvizuotose irklavimo varžybose ir tokiu gražiu gestu išlydėti viena iš savo dalyvių, irkluotoją Mindaugą Griškonį į Londone vyksiančias olimpines žaidynes.

Azartiškai nusiteikusios žvaigždės, politikai ir sportininkai vikingų valtimis Vilniuje yrėsi Nerimi nuo „Žalgirio“ draugijos irklavimo bazės iki pat Baltojo tilto, kur išdygusioje palapinėje laukė medaliai, užkandžiai ir gaivinantys gėrimai.

Kojos traumą patyręs olimpietis M.Griškonis šokių projektui ant parketo dar nerepetuoja. Be to, nedalyvavo jis ir improvizuotose varžybose. Mat sveikata prieš varžybas – kur kas svarbiau. Nors ir kiek sumišęs, sportininkas nevengė fotografų ir mielai jiems pozavo.

Gera nuotaika spinduliuojančios žvaigždės dar prie starto linijos klegėjo, juokėsi bei vaišinosi Katažinos Nemycko mamos darže užaugusiomis braškėmis. Lietui įsismarkavus kuždėjo, kad blogo oro nėra, tik bloga apranga.

Deja, plaukimo varžybos žvaigždžių komandai, kurią sudarė Nerijus Juška, Juozas Liesis, Andrius Butkus, Ruslanas Bolgovas, Katažina Nemycko, Ingrida Kazlauskaitė, Mantas Stonkus ir kiti žinomi žmonės, nebuvo sėkmingos. Mat televizijos projekto dalyviai atplaukė paskutiniai.

Tačiau po intensyvaus, veik 13-ką minučių trukusio irklavimo, iš valties išlipusi Katažina patikino, kad irkluoti – daug lengviau, nei šokių žingsnelius repetuoti.

„Irklavimas, palyginti su šokiais, – vienas malonumas. Tačiau dabar, galiu atvirai pasakyti, matau šviesą tunelio gale. Praėjusią savaitę tris dienas praleidau Kaune pas Dainių ir dabar aš jau nenebegalvoju apie žingsnelius, o tiesiog šoku“, – džiaugėsi Katažina.

Akimirka iš varžybų / Vigantas Ovadnevo nuotr.

 

Skaitykite daugiau