Katažina Nemycko pasiekė savo svorio antirekordą

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

„Tiek niekada gyvenime nesvėriau. Svarstyklės šią savaitę rodo 56 kilogramus. Pamačiau šį skaičių ir mane apėmė palaima“, – savo kūno linijomis džiaugiasi LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvė, dainininkė Katažina Nemycko.

Pačius geriausius įvertimus iš komisijos gaunanti Katažinos ir Dainiaus Dimšos pora labai daug repetuoja. „Net neturiu laiko pavalgyti. Šią savaitę pastebėjau, kad per dvi dienas suvalgiau vieną obuolį ir porą šokolado plytelių. Siaubas suėmė, nes supratau, kad valgyti visai nesinori. Todėl prisiversdama pradėjau nuo salotų“, – pasakoja Katažina Nemycko.

Pasak moters, ji jaučiasi labai lengva, nors jos šokių partneriui galbūt taip ir neatrodo. Katažinos ūgis – 174 cm, todėl ji turėtų sverti bent 64 kilogramus.

„Kai sveriu 60, jau būna gedulas. O rekordą pasiekiau prieš keletą metų, kai negalėjau judėti patyrusi traumą per avariją. Tada pasiekiau net 61 kilogramą“, – prisiminė dainininkė.

Nors, kaip prisipažįsta Katažina, problemų dėl antsvorio ji niekada neturėjo. „Lengvumas padeda šokiui. Pastaruoju metu tik šoku, šoku ir šoku. Man smagu, kad žiūrovams patinka mūsų pasirodymai“, – su entuziazmu kalbėjo „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvė.

Praėjusį sekmadienį LNK projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ meilės istorijų vakarą Katažina įkūnijo Lenkijos karalienę Barborą Radvilaitę.

Merginų grupė „Pop Ladies“ / Gretos Skaraitienės nuotr.

 

Skaitykite daugiau