Katažina Zvonkuvienė džiaugiasi motinyste: „Taip ir žongliruoju – tai vienas, tai kitas“

Katažina Zvonkuvienė su dvynukais / Viktorijos Vaisvilaitės Skirutienės ir asmeninio albumo nuotr.
Katažina Zvonkuvienė su dvynukais / Viktorijos Vaisvilaitės Skirutienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-14 16:49
AA

Drauge su Deivydu Zvonkumi prieš pusantro mėnesio gimusius dvynukus Korneliją ir Donatą auginanti Katažina Zvonkuvienė džiaugiasi motinyste. „Tai ir malonumas, ir darbas viename“, – juokiasi ji. Pastarąsias savaites jos dienotvarkė kasdien labai panaši: vaikai miega, valgo, vėl miega, drauge su jais ji kasdien išeina pasivaikščioti į lauką.

Viena tokių pasivaikščiojimų nuotrauka šeštadienį Katažina pasidalijo ir feisbuke. „Maloniausios atostogos“, – po nuotrauka, kurioje matyti dvigubas dvynukų vežimas, rašė dainininkė.

15min pasiteiravo Katažinos apie pirmąjį motinystės mėnesį ir pirmas savaites auginant ne vieną, o du tą pačią dieną gimusius vaikus.

Katažina juokiasi, dabar, palyginti su pirmomis dienomis, ji viską daro keliskart greičiau: greičiau susitvarko, greičiau sukasi, išmoko optimaliai išnaudoti laiką.

Katažina Zvonkuvienė su dvynukais / Asmeninio albumo nuotr.

„Tų auklių turiu daug: ir sesė, ir mano, ir Deivydo mamos, Deivydas – visi labai padeda, visi kartu prižiūrim. Bet jokios auklės nepamaitins, o tada jau man tenka. Taip visą naktį ir žongliruoji – tai vienas, tai kitas“, – 15min linksmai pasakojo ji.

Pasak jos, šiandien jau sunku įsivaizduoti, kaip tektų tvarkytis su vienu, esą, atrodo, kad auginti vieną – taip lengva! „Jau juokiuosi, kad negaliu įsivaizduoti, kad būna kitaip. Būtų vienas vaikas, dabar man atrodytų, kad nėra ką veikti. Dabar iššūkis didesnis, tačiau viskas priklauso nuo nusiteikimo. Jei nusiteiki pirmiausia būti mama – tai nebėra sunkių užduočių, tiesiog įsisuki ir gyveni“, – šypsosi Katažina.

Katažina Zvonkuvienė su dvynukais / Asmeninio albumo nuotr.

Pasak jos, labai svarbu priimti ir artimųjų pagalbą, o tą ji daro su malonumu. Zvonkams brangūs žmonės padeda prižiūrėti mažylius, už tai tėvai sako esantys dėkingi. „Jei mane kokiam pusvalandžiui ar valandai išleidžia atitrūkti, aišku džiaugiuosi. Ir, žinoma, pasiilgstu vaikų, visuomet apie juos galvoju, tačiau turiu kelis žmones, kuriais labai pasitikiu. Todėl stengiuosi nepanikuoti ir į viską žiūrėti ramiai“, – pasakojo ji.

Šiandien pašnekovė sako besijaučianti puikiai, ji – pozityviai nusiteikusi, pilna geros energijos. „Negali būti kitaip, viskas einasi gerai, visi esam sveiki ir laimingi“, – kalbėjo Katažina.

Į kurį iš tėvų – Katažiną ar Deivydą, panašūs jų vaikai, kol kas dar sunku pasakyti. Pasak Katažinos, tarpusavyje jie labai skirtingi, nėra identiški dvyniai, tačiau turi tiek vieno, tiek kito iš tėvų bruožų.

Katažina Zvonkuvienė su dvynukais / Asmeninio albumo nuotr.