Katažina Zvonkuvienė paskatino Eglės Jakštytės mylimąjį: „Trūksta priklaupimo ant vieno kelio“

Katažina Zvonkuvienė ir Eglė Jakštytė su mylimuoju / LRT/Teodoro Biliūno nuotr.
Katažina Zvonkuvienė ir Eglė Jakštytė su mylimuoju / LRT/Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-04 13:23
AA

Jau šį šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovai išvys populiariausio ir nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ superfinalą.

Įspūdingais pasirodymais žiūrovus stebins ir dėl pagrindinio prizo susikaus net keturi šeimyniniai duetai: sesutės Sofija ir Kleopatra Vasilevskytės, vyras ir žmona Gytis ir Evelina Šimelioniai bei seserys ir broliai Kristina ir Rimantas Žaldokai bei Eglė ir Linas Jakščiai.

Eglė ir Linas Jakščiai / LRT nuotr.

Pastarųjų kelias šiame projekte – tikrai įspūdingas. Ne kartą jiedu susilaukė ypatingų komisijos liaupsių. Eglė buvo vadinama viena ryškiausių šių laikų Lietuvos atlikėjų, kuriai turėtų būti atviros arenų scenas, o Linas – didžiausiu projekto atradimu bei nauju deimantu vyrų vokalistų pasaulyje.

Ne ką mažiau dėmesio sulaukė ir Eglės mylimasis Simas, beveik kiekvieną laidą stebėjęs brolio ir sesers pasirodymus iš publikos. Finalinių kovų metų komisijos narė Katažina Zvonkuvienė nesuvaldė emocijų. „Žinot, ko dabar labiausiai trūksta superfinalui? Simo... Dabar labiausiai trūksta šioje scenoje Simo. Jūs įtariat apie ką aš, ar ne? To priklaupimo ant vieno kelio...“, – pusiau juokais, pusiau rimtai kalbėjo K. Zvonkuvienė.

Katažina Zvonkuvienė, Arūnas Valinskas ir Dovilė Filmanavičiūtė / LRT nuotr.

Į sceną drąsiai užlipęs Simas nustebino ne tik Katažiną, bet ir visus žiūrovus. Jautrias akimirkas ir įspūdingą superfinalą, kurio metu tiesiogiai balsuodami žiūrovai išrinks „Du balsai – viena širdis“ nugalėtoją stebėkite šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.