Katažinos ir Deivydo Zvonkų dvyniams sukako 6-eri: gimtadienio pažiba – įspūdingas tortas

Katažinos ir Deivydo Zvonkų vaikų Kornelijos ir Donato gimtadienis / „Dobiliukas foto“ ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Muzikantų Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeima žiemą visuomet pradeda ypatingai: gruodžio 1-ąją gimtadienį švenčia poros vaikai Kornelija ir Donatas. Šiemet dvynukai paminėjo 6-ąją sukaktį. Jų gimtadienio šventėje netrūko geros nuotaikos ir svečių, o vienu svarbiausiu šventės elementu tapo įspūdingas tortas.

Vaikų gimtadienis – didelė šventė ir jų tėvams. Ne išimtis ir Katažina bei Deivydas Zvonkai. Poros dvynių Kornelijos ir Donato gimimo diena dovanojo begalę gerų emocijų, kuriomis dainininkė pasidalijo socialiniuose tinkluose. Savo įrašu K.Zvonkuvienė sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Katažinos ir Deivydo Zvonkų vaikų Kornelijos ir Donato gimtadienis / Socialinių tinklų nuotr.

„Gimtadienis praūžė jau prieš savaitę, nors pagal planą Kornelija su Donatu turėjo gimti būtent šiandien, gruodžio 8 dieną.

O mes vis dar gyvename šventės nuotaikomis…

Noriu padėkoti visiems už gausybę sveikinimų. Artimiesiems ir draugams už dalyvavimą ir dovanas. Už gražius žodžius ir šypsenas.

Visi keturi tariame didelį ačiū ir… važiuojam į septintus metus.

Gražių artėjančių visiems“, – socialiniuose tinkluose rašė Katažina.

Gimtadienio šventės pažiba – išskirtinio grožio ir skonio gimtadienio tortas. Didžiulis skanėstas buvo papuoštas reikšmingais elementais – princesės ir princo figūrėlėmis bei pilimi iš „Disney“ filmukų.

„Kosmosas, koks jis buvo kietas! Be proto skanu ir taip gražu“, – negalėjo atsigėrėti Kornelijos ir Donato mama.

Dvynukų gimtadienio šventė su gausiu būriu svečių yra tapusi tradicija. Tiesa, pernai vykęs pirmasis Kornelijos ir Donato jubiliejus vyko tik šeimos rate – šventėje apsilankė vaikų krikšto tėvai, keli draugai ir seneliai.

Anot Katažinos, tai nulėmė pandeminė situacija. „Jei būtume sukvietę visus savo draugus ir gimines, tai svečių sąrašas būtų išaugęs iki šimto“, – juokdamasi portalui Žmonės.lt sakė atlikėja ir pasidalijo tradicine šeimos žiemos fotosesija.

Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimos fotosesija (20 nuotr.)
+14

Žmonės.lt primena, kad dvynukų Katažina ir Deivydas susilaukė 2016-ųjų gruodžio 1 d.

„Viskas praėjo labai gerai, sklandžiai. Pilnos kelnės laimės! Dvigubas džiaugsmas, dviguba laimė – tokių emocijų nesu niekada patyrusi. Būtent čia buvo tikrosios emocijos, – puikiai nusiteikusi, sunkiai tramdydama jaudulį 15min kalbėjo Katažina. – Svoris geras, viskas tiesiog idealu. Jau šiandien dėkoju Dievui už visas emocijas ir už tai, kad svarbiausia, jog vaikai sveiki.“

Sužinoję, kad bus dvynukai, Katažina sako, kad ir apsidžiaugė su Deivydu dvigubai. Kornelijos ir Donato vardus pora buvo sugalvojus dar prieš jiems gimstant.

„Norėjome, kad vardai būtų patogiai tariami ir lietuviškai, ir lenkiškai. Be to, Deivydo tėtis buvo vardu Donatas, todėl pagerbėme jį. O ir mūsų su Deivydu vardai yra iš tų pačių raidžių“, – 15min šypsojosi K.Zvonkuvienė.

Skaitykite daugiau