Kate Middleton 41-asis gimtadienis: nauja Velso princesės nuotrauka ir Harry „staigmena“

Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 9-ąją Velso princesė Catherine švenčia 41-ąjį gimtadienį. Prieš daugiau nei 12 metų į karališkąją šeimą įžengusi princo Williamo mylimoji Kate Middleton netruko užkariauti viso pasaulio širdis ir neretai buvo vadinama šių laikų Pelene. Šventinę dieną princesei plūsta milijonai linkėjimų, jos pasveikinti tradiciškai nepamiršo ir karališkoji šeima.

K.Middleton gimtadienio proga karališkosios šeimos sveikinimu buvo pasidalinta oficialioje monarchų „Facebook“ paskyroje.

Tradiciškai prie sveikinimo paviešinta ir dar neregėta K.Middleton nuotrauka. Ji šįkart kaip niekad jausminga!

Sausio 9-osios rytą paviešintas kadras, kuriame K.Middleton užfiksuota kartu su maža mergaite, tiesiančia gėlių puokštę Velso princesei.

Po jaukiu kadru pasipylė tūkstančiai gimtadienio sveikinimų.

41-asis gimtadienis tikriausiai kelia dvejopus jausmus K.Middleton – jį temdo laukiama nemaloni staigmena. Sausio 10-ąją išeina princo Harry atsiminimų knyga „Spare“ (pavadinimą galima versti kaip „atsarginis“, „atliekamas“). Taip įprastai vadinamas antrasis aristokratų sūnus, netikėtai susiklosčius aplinkybėms perimantis titulą. Arba – karūną ir sostą.

Pusiau juokais kalbama, esą princo Harry knyga yra dar viena „dovanėlė“ Velso princesės gimimo dienos proga. Anksčiau princo Williamo žmonos gimtadienį jau užgožė Harry ir Meghan pareiškimas apie pasitraukimą iš karališkosios šeimos.

Meghan Markle, princas Harry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

416 puslapių princo Harry knyga, kuriai priimami išankstiniai užsakymai, jau dabar užima 19-ąją vietą tarp „Amazon“ populiariausių. Andai minėti keturi tomai, turėję parodyti tikrąjį monarchijos veidą.

Tačiau pikti liežuviai tikina, kad hercogai skubiai ėmėsi perrašyti rankraštį, baimindamiesi naujojo karaliaus Charleso III nemalonės. Ir princo jaunystės draugai nedviprasmiškai perspėjo pernelyg neatvirauti ir juolab nefantazuoti apie jų nuotykius – girdi, jie irgi turi ką pasakyti mainais.

Honoraras už knygą pažadėtas labdarai. Ir laikas parodys, ar beveik kilogramą sverianti knyga papasakos ką nors daugiau nei „berniuko, einančio paskui mamos karstą“ išgyvenimus, kuriuos visi jau ir taip girdėjo.

Kate Middleton gyvenimo akimirkos (122 nuotr.)
+116
Skaitykite daugiau