Kate Moss dukra Lila seka mamos pėdomis: garsiausi vardai varžosi dėl galimybės su ja dirbti

Kate Moss su dukra Lila / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Kate Moss su dukra Lila / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-11-01 11:29
AA

Supermodelio Kate Moss (45) dukra Lila Grace Moss Hack (17) seka mamos pėdomis ir panašu, kad jai puikiai sekasi. Spalio pradžioje mergina pranešė dirbanti su „Marc Jacobs Beauty“, o ekspertai sako, kad pirmąjį milijoną Lila uždirbs dar nesulaukusi aštuoniolikos.

„Džiaugiuosi, galėdama jums pristatyti naujausią „Marc Jacobs Beauty“ linijos produktą“, – socialiniame tinkle rašė Lila Grace Moss Hack.

Lila ne vienintelė, kuri garsių modelių pasaulyje seka savo mamos pėdomis. Viena jų ir podiumų princesė Kaia Gerber, už kurios taip pat stovi garsus vardas – Cindy Crawford. Kaip ir Cindy bei jos vyras Randy Gerberis, Kate Mos ir žurnalų leidėjas Jeffersonas Hackas saugojo savo vienintelę atžalą nuo viešumo. Ir tik prieš kelerius metų ji žengė pirmuosius atsargius žingsnius mados pasaulyje – trylikos kartu su mama papuošė italų „Vogue“ viršelį. Jas fotografavo garsus fotografas ir buvęs Kate širdies draugas Mario Sorrenti. Paskui Lila pasirašė sutartį su motinos modelių agentūra „The Kate Moss Agency“, kuriai priklauso ir dabar.

Moss pavardė madoje reiškia daug (nors, sakykim, ji ne itin padėjo Kate jaunesniajai seseriai Lottie); pradžioje jai sekėsi neblogai, tačiau vis dėlto mergina stokojo modelio duomenų, o intrigos vien garsia pavarde ilgai neišlaikysi). Taigi nenuostabu, kad Lila irgi linkusi prisistatyti mamos, o ne tėčio pavarde.

Kate ir Jeffas pradėjo susitikinėti 2001 metais, romano įkarštyje – 2002-aisiais – gimė Lila Grace (tėvas dalyvavo gimdyme!), o dar po poros metų pora išsiskyrė, tačiau išsaugojo draugiškus ryšius. Jeffas padėjo Kate sunkiosiomis dienomis, kai ji turėjo problemų dėl narkotikų, nespaudė buvusios draugės ir nemėgino manipuliuoti bendra atžala. Lila irgi nuolatos matėsi su tėčiu.

Mergaitė puikiai sutarė su patėviu muzikantu Jamie Hince’u, už kurio mama ištekėjo 2011 metais, ir buvo tose vestuvėse pamergė. Beje, kad ir kokių problemų dėl kvaišalų ir vyrų kada kilo Kate, ji – pačios žodžiais – visada buvo griežta mama – gal net griežtesnė už daugelį tėvų!

Pasak mados industrijos ekspertų, dukters žingsnis ant podiumo gali suteikti naują postūmį ir mamos karjerai – juk Lilos karta neprisimena Kate šlovės dienų. Garsios, efektingos mamos ir jaunutės, sėkmės lydimos dukters duetas reklamoje – itin patrauklaus derinys prekių ženklams. O, kaip sakoma, sėkmė ir pinigai traukia sėkmę ir pinigus – vyresniosios Moss turtas šiandien ir taip vertinamas 70 milijonų eurų, ji – vienas turtingiausių modelių.