Kate Winslet: naujas įspūdingas vaidmuo, filmavimasis su vaikais ir gyvenimas toli nuo Holivudo

Kate Winslet / Vida Press nuotr.
Kate Winslet / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-09 16:24
AA

Karjeros 30-metį mininti Kate WINSLET (48) pasirodo naujame seriale ir sako dėl nieko nesigailinti: juk nesuvaidinti vaidmenys atiteko kitoms talentingoms aktorėms. Ir pati tęsia dinastiją – nusifilmavo su vyresniaisiais vaikais.

Moteris, išgarsėjusi dramatiškais vaidmenimis, apdovanota ir komikės talentu, kurį bene pirmoji įžvelgė režisierė Jane Campion, andai nufilmavusi ją „Šventajame dūme“. Vėliau Kate vaidino romantinėse komedijose („Atostogos“ su Cameron Diaz ir Jude’u Law), fantastiniuose ir nuotykių filmuose („Divergentės“ ciklas ar Davido Camerono „Įsikūnijimas. Vandens kelias“), kriminalinėse dramose (miniserialas „Meira iš Istauno“ buvo pašėlusiai sėkmingas ir dar kartą patvirtino jos brandų ir universalų talentą – aktorės iki šiol klausinėja apie tęsinį).

O štai dabar dviem „Oskarams“ nominuotas režisierius Stephenas Frearsas bei viena iš „Karūnos“ kūrėjų Jessica Hobbs vėl prisiminė Winslet komikės talentą ir pakvietė ją į politinę satyrą „The Regime“ („Režimas“). HBO seriale ji vaidina mikrobų baimės kamuojamą išgalvotos Vidurio Europos šalies diktatorę Eleną. Praeities šešėlių kamuojamas kapralas Zubakas tampa jos... odos drėgmės stebėtoju (tokios pareigos!) ir aistringu meilužiu. Viskas – apstulbusio teisėto sutuoktinio akivaizdoje.