Kate Winslet prisipažino, kad ją pykina nuo Celine Dion „Titaniko“ dainos

Kate Winslet / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Kate Winslet / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-04-01 12:16
AA

Filme „Titanikas“ skambėjęs Celine Dion hitas „My Heart Will Go On“ iki šiol yra laikomas vienu perkamiausių visų laikų singlų. Tačiau Jameso Camerono 1997-ųjų kino juostos žvaigždė Kate Winslet viešai pareiškė, kad ją vimdo nuo šio kūrinio.

36-erių aktorė pridūrė, kad jai sunku valdyti savo tikruosius jausmus, kai girdi įgrisusią dainą, ir ji dažniausiai nepatenkinta užverčia akis.

„Mane nuo jos pykina. Ją išgirdusi noriu apsivemti. Žinau, kad neturėčiau taip sakyti, bet iš tiesų taip jaučiuosi. Būtų smagiau, jei galėčiau pasakyti: „Ei visi, paklausykite! Čia dainuoja Celine Dion!“ Tačiau taip pasakyti negaliu, galiu tik stengtis sulaikyti savo nepasitenkinimą“, – „MTV News“ sakė K.Winslet.

Nors „Titaniko“ gerbėjai dainą „My Heart Will Go On“ labai mėgsta, šis kūrinys kritikos susilaukęs yra ir anksčiau, o muzikantų gerbiamas žurnalas „Rolling Stone“ yra pavadinęs jį viena prasčiausių dešimtojo dešimtmečio dainų.

Celine Dion / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pati C.Dion pasauliniu hitu didžiuojasi. „My Heart Will Go On“ man yra klasika. Didžiuojuosi, kad man pavyko tapti klasikos dalimi“, – sakė ji.

Tiesa, K.Winslet nesumenkino „Titaniko“ svarbos jos karjerai. „Esu laiminga, galėdama rinktis tuos vaidmenis, kuriuos gaunu šiandien daugiausia dėl to, kad prieš penkiolika metų suvaidinau „Titanike“. Būtent šis filmas man suteikė kūrybinę laisvę, jo sėkmė buvo tokia visa apimanti, kad ją jaučiau ir gerokai vėliau, galėdama sau leisti būti motina“, – interviu vienai radijo stočiai kalbėjo ji.