Kate Winslet triumfavo Australijos „Oskarų“ ceremonijoje

Liamas Hemsworthas ir Kate Winslet filme „Siuvėja“ / Kadras iš filmo
Liamas Hemsworthas ir Kate Winslet filme „Siuvėja“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: BNS
2015-12-10 08:02
AA

Britų aktorė Kate Winslet trečiadienio vakarą susilaukė didelio dėmesio Australijos kino ir televizijos meno akademijos (AACTA) apdovanojimuose, kuriuose triumfavo jos filmas „Siuvėja“ („Dressmaker“).

Apdovanojimų, kurie laikomi Australijos „Oskarų“ atitikmenimis, ceremonijoje Sidnėjuje filmo „Titanikas“ žvaigždė buvo pripažinta geriausia pagrindinio vaidmens atlikėja, o jos kolegos Hugo Weavingas ir Judy Davis gavo apdovanojimus už antraplanius vaidmenis, kuriuos sukūrė tame pačiame filme.

„Siuvėjai“, kuri buvo pripažinta ir populiariausia Australijos juosta, buvo įteiktas žiūrovų prizas, tačiau juosta vis tik negavo pagrindinio geriausio filmo apdovanojimo, kuris atiteko filmui „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ („Mad Max: Fury Road“). Šios juostos režisierius George'as Milleris gavo prizą už geriausią režisūrinį darbą.

Tomas Hardy filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ / „ACME Film“ nuotr.

Geriausiu aktoriumi už pagrindinį vaidmenį juostoje „Last Cab To Darwin“ buvo pripažintas Michaelas Keatonas.

Prizas už gyvenimo pasiekimus ir indėlį į kino pramonę atiteko australų aktorei Cate Blanchett. Priimdama aukščiausią šalyje aktoriams skiriamą „Longford Lyell“ apdovanojimą Cate negalėjo suvaldyti ašarų ir savo padėkos kalboje ragino daugiau australų siekti karjeros kine.

„Virtau viena tų juokingų žmonių, kurie verkia, tiesiog suknistas apdovanojimas“, – ištarė ji, sunkiai kontroliuodama emocijas.

Tomas Hardy filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ / „ACME Film“ nuotr.