Katerina Voropaj: „Jau būčiau pasiruošusi naujiems jausmams“

Katerina Voropaj/ Asmeninio albumo nuotr.
Katerina Voropaj/ Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-11-14 08:57
AA

Žinoma šokėja Katerina Voropaj, vadinama populiarių televizijos šokių projektų senbuve, pastaruoju metu sukasi it voverė rate. Moko šokio meno kitus, kone kasdien repetuoja su choreografu Pauliumi Šinkūnu – partneriu projekte „Šok su žvaigžde“, nuveža ir parveža iš darželio sūnų Rojų Patriką. Tačiau atranda valandėlę laiko ir savo grožiui: visai neseniai Katerina kiek atnaujino savo plaukų spalvą.

Katerina, kokia yra jūsų žavesio paslaptis?

Darbas, darbas ir dar kartą darbas (juokiasi). Juk sakoma, jog darbas žmogų puošia.

Koks komplimentas apie jūsų grožį jums įsiminė labiausiai?

Pasakysiu sąžiningai: nemoku priimti komplimentų. Visada pasimetu ir nežinau net ką atsakyti… O iš to jaudulio paskui ir nebepamenu, ką man sakė.

Visai neseniai žvaigždžių stilistė Rūta Morozovienė pakeitė Jūsų plaukų spalvą?

Mes su Rūta pažįstamos jau pakankamai seniai. Esame dirbusios keliuose televizijos šokių projektuose, kuriuose R. Morozovienė buvo atsakinga už šokėjų įvaizdį. Tad pastarojo susitikimo metu jos įkurtame salone „Cut Code“ puikiai praleidome laiką. Meistrė pakoregavo mano plaukų spalvą. Rūta patarė pagyvinti mano įvaizdį ryškesnėmis spalvomis: į mano plaukus įliejo raudonų sruogų. Mane sužavėjo jos pasiūlymas.

Katerina Voropaj/ Asmeninio albumo nuotr.

Įdomu, ar šokių partneris Paulius Šinkūnas pastebėjo Jūsų įvaizdžio pasikeitimus?

Taip, paastebėjo (šypsosi). Netgi truputį nustebo, kad jam nieko prieš tai nesakiau, kad pasiryžau naujovėms.

 Prieš gerus metus buvote gerokai pasišviesinusi plaukus. Kodėl ir vėl grįžote prie tamsios plaukų spalvos?

Tai buvo spontaniškas sprendimas, noras drastiškai pasikeisti. Tačiau laikui bėgant, supratau, kad tamsi plaukų spalva man artimesnė. Mėgstu juokauti: „Aš – blondinė? Niekada!”

Esate vadinama populiarių televizijos šokių projektų senbuve. Kodėl ir vėl sutikote dalyvauti panašaus pobūdžio projekte, šįkart – „Šok su žvaigžde“?

Man patinka šokti, patinka kurti, patinka būti ant scenos. TV projektai –  tai tiesiog dar viena galimybė realizuoti save kaip artistę. Be manęs šiame projekte yra dar keli senbuviai. Gal mes kiek ir užtikrinčiau jaučiamės nei naujokai, tačiau visuomet ruošiant šokių pasirodymą, ieškome „trečios akies“, nes kuo daugiau žmonių išmanančių apie šokį tave konsultuoja, tuo geresnis rezultatas išeina.

Jūs jau žinote pergalės skoni – laimėjote projektą „Šok su manimi“, kuriame dalyvavote su atikėju Donatu Montvydu. Su tikslu laimėti ėjote ir į projektą „Šok su žvaigžde“?

Tikrai ne. Dalyvavimas projekte profesionalius šokėjus pirmiausiai įpareigoja per trumpą laiką išmokyti šokti žmones, kurie niekada nėra ragavę pramoginių šokių. Tai  jau yra nemenkas iššūkis mums kaip mokytojams. Taipogi, mes turime galimybę išbandyti savo jėgas ir kitose srityse: ne tik sukurti choreografiją, bet ir įvilkti visa tai į kokį nors siužetą, sukurti istoriją, apgalvoti pasirodymo kostiumus, kokia muzika skambės, koks bus šviesų žaismas ir dar daug kitų dalykų. Žiūrovas pamato tik galutinį rezultatą. Mane žavi pats kūrybos procesas, o apie pergalę, manau, mažiausiai reikia galvoti.

Katerina Voropaj/ Asmeninio albumo nuotr.

Nėra ko slėpti: su šokių partneriais jums itin sekasi. Produseriai jums parenka tokius vyrus, kuriems tikrai užtenka ryžto bei energijos siekti finalo.

Manau, jog kiekvienas dalyvis, čia turiu omeny žvaigžes, ateina pakankamai motyvuoti, suvokdami, kiek reikės skirti laiko pasiruošimui. Tikrai labai džiugu, kad mano partnerių nereikėdavo skatinti, visi itin noriai treniruodavosi.

 Ar ezate azartiška ir gyvenime?

Ne, tikrai taip nemanau.

Kaip mėgstate leisti laisvalaikį sū sunumi Rojumi Patriku?

Įvairiai. Visada prisigalvojame kokios nors veiklos. Tai gali būti ramūs pasibuvimai šeimos rate, išvykos į gamtą, žaidimų kambariai, spektakliai, baseinas ir dar daug daug visko… Žinoma, esame priklausomi ir nuo oro sąlygų, tačiau, jeigu lauke lyja, tai nereiškia, kad namie nežaidžiame futbolo (šypsosi).

Pastaruosiuose interviu žiniasklaidai prasitarėte, kad jau turbūt atėjo metas naujiems jausmas pasibelsti į jūsų širdį...

Man regis, jau būčiau pasiruošusi naujiems jausmams. Tik bėda ta, kad dėl veiklos intensyvumo beveik neturiu laisvo laiko kur nors apsilankyti, kur būtų kokia nors galimybė susipažinti. Net juokauju, kad itin užimtam žmogui antrą pusę skubant galima sutikti ir stovint eilėje prie kasos prekybos cente. Niekada nežinosi, kokia lemtis tavęs laukia.

Sakykit, o kokios vyrų savybės jus labiausiai žavi?

Kalbant apie išorinius dalykus, nesinori kurti svajonių namelio, nes sutikus sau mielą žmogų, pamatai, kad jis visai kitoks nei tu svajodavai. Viska lemia vidiniai dalykai. Mane žavi pats vyriškumas. Gebėjimas  mylėti, globoti savo moterį. Turėti tvirtą nuomonę ir mokėti ją apginti.