Katerina Voropaj šokti moko buvusį kunigą: „Laisvų dienų neturime“

Katerina Voropaj ir Edgaras Vegys / Redos Mickevičiūtės ir Vaivos Šimkienės nuotr.
Katerina Voropaj ir Edgaras Vegys / Redos Mickevičiūtės ir Vaivos Šimkienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-09-30 18:33
AA

Projektas „Šok su žvaigžde“ Katerinai Voropaj (34) – puikiai pažįstamas. Praėjusiais metais ant parketo ji sukosi su choreografu, grupės „Twosome“ nariu Pauliumi Šinkūnu. Naująjį sezoną ilgametė įvairių projektų dalyvė pradės su buvusiu kunigu, šiuo metu laisvu menininku Edgaru Vegiu. Žmonės.lt kalbina profesionalę apie naujus užmojus, kasdienes repeticijas ir gyvenimą, kuris prieš keletą mėnesių vertėsi aukštyn kojomis.

Kai prieš metus Katerina Voropaj nusprendė vėl sugrįžti į televiziją, daugumai jos ryžtas kėlė nuostabą. Juk Katerina – dabar jau penkiamečio Rojaus Patriko mama. Dažnai stebint veiklias moteris iš šono, kyla klausimas: kaip derinti motinystę su karjera? Katerina iki šiol iš visų jėgų stengiasi tą daryti ir patikina, kad laiko užtenka ir ilgoms repeticijoms, ir sūnui.

„Kai Paulius Šinkūnas mane atsiviliojo į šį projektą, buvau pasiilgusi televizijos, juk visuomet norisi grįžti ten, kur tavo širdis“, – šypteli K.Voropaj ir prideda, jog entuziazmo jai šiais metais nestinga. „Tai tartum varžybos su savimi, norisi pasiekti kuo geresnio rezultato. Trokštu savo mokiniams atiduoti visas žinias, įskiepyti norą tobulėti. Visų projektų metu man nestinga ir azarto. Kai šou įsibėgėja, gi sieki parodyti tai, ką turi geriausio“, – pasakoja ji.

 

Katerina Voropaj / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

K.Voropaj svarbu ne tik profesionalumas, bet ir artimas ryšys su partneriu. „Jeigu nėra pagarbos, draugystės – rezultatas būna visiškai kitoks. Panašiuose projektuose formulė – ta pati. Dideli pasiekimai yra neįmanomi be nuoširdžios partnerystės“, – sako ji. Anot šokėjos, kai gerai sutari poroje, greičiau matyti progresas.

Su dabartiniu savo partneriu Edgaru Vegiu Katerina susipažino vasarą. Šiuo metu jie repeticijų salėje susitinka kasdieną.

Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj

„Preliminariai pasimatėme gal rugpjūčio pradžioje ir beveik iš karto ėmėme judėti. Kol kas laisvų dienų neturime ir mūsų repeticijos trunka apie tris valandas. Mano, kaip Choreografės, tikslas yra kuo geriau paruošti Edgarą ir skatinti jį daug dirbti. Norėčiau, žinoma, kad mano partneris susipažintų su visais privalomais dešimt pramoginių šokių. Aišku, pateksime į finalą ar ne – tegu sprendžia žiūrovai.“

Pasiteiravus K.Voropaj, kas tuo metu, kai ji savo žiniomis dalijasi su šokti norinčiu išmokti Edgaru, ir repetuoja pasirodymus, rūpinasi Rojumi Patriku, moteris neslepia – jos mama, sūnaus močiutė, yra nepakeičiama pagalbininkė.

„Esu jai labai dėkinga. Mama pasikliauju visuomet, kai turiu dirbti. Ir dabar, kai šeštadieniai, galima sakyti, bus išbraukti, Rojų prižiūrės močiutė“, – neslepia choreografė.

Katerina Voropaj/ Asmeninio albumo nuotr.

K.Voropaj pasakoja, kad karantinas jos šeimai buvo ne tik sunkus, bet ir kupinas atradimų metas. „24 valandas praleisdavau drauge su sūnumi, pamačiau jį kitomis akimis. Nežinau, ar nuo Rojaus Patriko gimimo esame tiek laiko praleidę drauge. Paprastai mano grafikas būdavo labai užimtas –  išvažiuodavai anksti ryte iš namų ir sugrįždavau jau tik vakare. Per karantiną atsirado be galo daug laiko, kurį galėjau skirti vaikui. Tiesa, reikėjo pasukti galvą, kaip tas dienas užpildyti. Būnant dviese namuose, vien pasakų ir Lego žaidimų neužtenka. Su Rojumi mokėmės Origami meno, iš dėžių statėme namus, prisigalvojome įvairiausių žaidimų. Abiem netrūko malonių atradimų ir potyrių.“

Katerina Voropaj/ Asmeninio albumo nuotr.

Žinoma moteris sako, kad vienintelis dalykas, kurio tikrai buvo gaila – aukoti atostogas. K.Voropaj du metus dirbo be pertraukų ir buvo suplanavusi net dvi keliones, per kurias manė atsigriebsianti už ilgas darbo valandas ir atsidavimą savo veiklai. Deja, bet planai apsivertė aukštyn kojomis.

„Vienintelis geras dalykas – kadangi buvo suplanuotos net dvi didelės išvykos, tuo laikotarpiu, kai likau be darbo, nesusidūriau su finansinėmis problemomis. Turėjau santaupų. Žinoma, gaila, jog planai sugriuvo, tačiau įžvelgiu visoje šioje situacijoje ir šviesiąją pusę.“

Katerina atvirai kalba ir apie tai, kad pamažu jos vaikas pratinasi prie mamos veiklos, šou pasaulio. „Kai reikia dirbti iki išnaktų – nesivežioju mažylio į studiją, tačiau kartais sūnus su manimi vyksta į repeticijas, įvairius renginius. Tikrai noriu visą savo laisvą laiką skirti tik jam. Per karantiną supratau, kad visgi vaikui trūksta mamos dėmesio.“

Katerina Voropaj (87 nuotr.)
+81