Katie Holmes su dukra vieši pabėgėlių stovykloje Graikijoje: „Meldžiuosi už juos“

Katie Holmes su dukra Suri Cruise / „Scanpix“ nuotr.
Katie Holmes su dukra Suri Cruise / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-03-24 11:01
AA

Šį savaitgalį aktorė Katie Holmes savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo jautriais kadrais iš Graikijoje, Lesbo saloje esančios „Moria“ pabėgėlių stovyklos, kur ji vieši kaip nevyriausybinės organizacijos „Artolution“ ambasadorė. Jai talkina ir dvylikametė dukra Suri Cruise.

„Myliu šias moteris, kurios per savaitę, visoms susitelkus ties keletu projektų, tapo mano draugėmis. Aš labai dėkinga už šią patirtį. Meldžiuosi už pabėgėlius kad ir kur bebūčiau“, – savo soc. tinkluose rašė aktorė, įamžinta su iš Sirijos pabėgusiomis moterimis, vaikais ir savanorių komanda.

„Moria“ pabėgėlių stovykla pagarsėjo 2018-aisiais dėl ypač prastų gyvenimo sąlygų. Didžiulė žmonių grūstis (stovykla gali sutalpinti apie 2 000 pabėgėlių, tačiau vieju metu čia glaudžiasi iki 8 000 sirų, afganistaniečių ir irakiečių) ir pranešimai apie priekabiavimą bei seksualinį išnaudojimą paskatino Jungtines Tautas ir Graikiją perkelti pabėgėlius iš stovyklos saloje į žemyninę Graikijos dalį.

Katie ir Suri, viešėdamos stovykloje, nori ir vėl atkreipti visuomenės dėmesį į pabėgėlių gyvenimo sąlygas. Suri iškart rado bendraamžių draugų, su kuriais žaidė, piešė ir bendravo visą savaitę.

Nuotraukose Katie užfiksuota filmuojama kamerų, tad spėjama, jog apie pabėgėlių stovyklą filmuojamas dokumentinis filmas, kuriame pasirodys ir pati Katie Holmes.