Katy Perry sukūrė įkvepiantį Rio de Žaneiro olimpiados himną: įvertinkite

Katy Perry singlo „Rise“ viršelis / „Instagram“ nuotr.
Katy Perry singlo „Rise“ viršelis / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-16 12:55
AA

Atlikėja Katy Perry (31 m.) nustebino gerbėjus pristačiusi naują dainą, ir dar ne bet kokią, o Rio de Žaneiro olimpiados himną!

Muzikinių naujienų iš Katy Perry nebuvo girdėti nuo 2013-ųjų spalio, kada pasirodė jos stulbinamai populiarus albumas „Prism“, tad naujos dainos pasirodymas maloniai pradžiugino atlikėjos gerbėjus.

Pranešama, kad vasaros olimpinių žaidynių himnas „Rise“ taip pat yra pirmas singlas iš būsimojo, jau ketvirto, atlikėjos albumo, kuris kol kas neturi nei pavadinimo, nei išleidimo datos.

Dainą „Rise“ prodiusavo hitų autorius Maxas Martinas.​

„Tai daina, kuri brendo manyje ne vienus metus, ir pagaliau išlindo į paviršių. Buvau įkvėpta pagaigti ją dabar, o ne taupyti savo kitam albumui, nes dabar labiau nei bet kada mūsų pasauliui reikia susivienyti, – apie naują savo dainą kalbėjo Katy Perry. – Žinau, kad kartu mes galime pakilti aukščiau baimės – mūsų šalyje ir visame pasaulyje. Negaliu sugalvoti geresnio pavyzdžio nei olimpiados atletai, kurie susirenka į Rio su savo jėga ir bebaimiškumu, kad primintų mums, jog mes visi galime susivienyti ir pasiryžti būti geriausi, kokie tik galime būti. Tikiuosi, kad ši daina galės įkvėpti mus pasveikti, susivienyti ir pakilti visiems kartu. Jaučiuosi pagerbta, kad „NBC Olympics“ pasirinko ją panaudoti kaip himną prieš ir per Rio žaidynes.“​

Katy Perry / „Scanpix“/AP nuotr.