Kaukazo kalnuose susižadėjo aktoriai Mantas Bendžius ir Greta Šepliakovaitė: „Pasisekė!“

Mantas Bendžius ir Greta Šepliakovaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Mantas Bendžius ir Greta Šepliakovaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-29 09:17
AA

Aktorius, dainininkas Mantas Bendžius ir jo mylimoji aktorė, atlikėja Greta Šepliakovaitė perkėlė savo santykius į naują lygmenį – keliaudami po Sakartvelą susižadėjo. Anot Manto, Greta nieko neįtarė, o plačiau apie piršlybas atlikėjas papasakojo portalui Žmonės.lt.

Aktoriaus, atlikėjo Manto Bendžiaus ir taip pat aktorės bei dainininkės Gretos Šepliakovaitės sužadėtuvės įvyko Sakartvele, Kaukazo kalnuose. Tiksliau – prie Gergeti bažnyčios-vienuolyno 2170 metrų aukštyje, netoli Stepanacmindos mietelio, kuris geriau žinomas kaip Kazbegi.

Savo įspūdžiais Mantas sutiko pasidalinti su Žmonės.lt.

„Turėjau mintį, kad noriu pasipiršti kažkur, kur įkvepia, ir greičiausiai ne Lietuvoje. Neseniai nusprendėme keliauti į Sakartvelą, ir žinojau, kad čia yra nuostabių kalnų, o jie užburia“, – sakė jis.

Paklaustas, ar ilgai tam ruošėsi, ar jau seniai kirbėjo mintis, kad metas žengti dar vieną žingsnį santykiuose, M.Bendžius pripažino, jog pamąstymų vis būdavo, bet jis tai neturėjo žiedo šalia, tai dar kokios nors nepalankios aplinkybės susiklostydavo. O šį kartą viskas buvo taip, kaip turi būti.

Mantas Bendžius ir Greta Šepliakovaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Lipome į kalną, buvo vėjuota, bet aplink – nė vieno žmogaus – pasisekė! Rytas, Greta nieko neįtarė, paprašiau brolio, kad mus „nufotografuotų“, tada pasisukau, o Greta jau suprato ir pradėjo klausti, ką čia darau, priklaupiau... ir viskas jau vyko, kaip vyksta. Gal kada pasidalinsime ir vaizdo įrašu“, – šypsodamasis prisiminė aktorius ir pridūrė, kad jo mylimoji nė neįtarė, jog laukia tokia maloni staigmena.

Greta ir Mantas pažįstami apie aštuonerius metus, o artimai draugauja ilgiau nei ketverius.

„Tikrai buvo visko, bet kai išmokom išgirsti vienas kitą ir garsiai kalbėtis, viskas tapo daug paprasčiau“, – paklaustas apie iššūkius santykiuose, teigė muzikos atlikėjas.

Kad jųdviejų keliai susikirto, abu gali dėkoti tai pačiai profesijai – aktorystei.

„Mes su Greta buvome kursiokai Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, vaidybos studijose, vienas kitą puikiai pažinojome ir paskutiniaisiais studijų metais sugalvojome padraugauti rimčiau, taip ir tęsiasi iki šiol. Smagu, kai pamilsti žmogų jį puikiai pažinodamas, nebereikia klausinėti mėgstamiausios spalvos ir panašių dalykų“, – Žmonės.lt šypsodamasis sakė M.Bendžius.

Mantas Bendžius ir Greta Šepliakovaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Sužadėtiniams mintys apie vestuves dar nesisuka – planavimus palieka vėlesniam laikui. O kol kas gyvena kelionės po Sakartvelą įspūdžiais.

„Mūsų draugai nesenai buvo Sakartvele, todėl maršrutas buvo suplanuotas ir vykdomas labai sklandžiai, aplankant nuostabias vietas. Pradėjome kalnuose, slidinėjant, labiau pamatant, kaip vyksta gyvenimas čia, o vėliau vykome link sostinės, patyrinėti, kaip viskas vyksta ten, kur didelis miestas, daug įvairaus maisto ir pramogų. Sakartvelas mums labai patiko“, – įspūdžiais dalijosi pašnekovas.