Atidengtos trys kaukės: po jomis – Indrė Stonkuvienė, Simona Nainė ir Jeronimas Milius

Šou „Kaukės“ 3 sezono 12 laida / S.Bolnienės nuotr.
Šou „Kaukės“ 3 sezono 12 laida / S.Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-27 22:22
AA

„Kai pradeda rodyti „Kaukes“ aš visada sulaukiu labai daug žinučių – ar kartais nesu po viena ar kita kauke. Bet šiais metais tų žinučių buvo tiek daug, visi galvojo, kad po Lėlės kauke slepiuosi aš. Kai pamačiau Lėlę, viską supratau. Ji tikrai labai panaši į mano prekinio ženklo lėlę“, – „Kaukių“ laidoje sakė komisijos viešnia tapusi Simona Nainė, priėmusi iššūkį ir pasislėpusi po Ančiuko kauke.

Iki didžiojo finalo likus vos keliems žingsniams sekmadienio vakarą visų laukė staigmenos. Vos prasidėjus laidai, vedėjas Giedrius Savickas išdidžiai pranešė, kad šį vakarą bus nuimta ne viena kaukė. Scenoje pasirodžius Ančiukui, komisija negailėjo gražių žodžių, o išvydę, kad po kauke slėpėsi nuomonės formuotoja, drabužių kūrėja Simona Nainė, negalėjo tuo patikėti.

Simona Nainė / S.Bolnienės nuotr.

Dar viena staigmena tapo Fejerverko šou. Tiesa, tik pamačiusi kaukę, atlikėja Monika Liu, kaip tikra aiškiaregė, bandė spėti, kad po ja slepiasi Vido Bareikio mylimoji Indrė Stonkuvienė ir buvo teisi. Pats atlikėjas, išvydęs savo būsimą žmoną, drąsiai užbėgo ant scenos jos pasveikinti.

„Labai džiaugiuosi, kad būtent šį sezoną, kai Vidas yra komisijoje, aš pasirodžiau šiame šou. Labai juokinga buvo, nes Vidas manęs dažnai namuose klausdavo – ar aš čia nedalyvauju ir aš jam nemelavau, nes tikrai nedalyvavau iki šios akimirkos. Kai su manimi susisiekė laidos režisierė, neabejojau. Beje, Vidas kaip tik šį vakarą kvietė ateiti pažiūrėti laidą, bet aš pasakiau – gal kitą kartą? Tai va, vis dėlto sudalyvavau, tik ne kaip žiūrovas“, – juokiasi Indrė Stonkuvienė.

Indrė Stonkuvienė, Giedrius Savickas / S.Bolnienės nuotr.

Ne ką mažesnė intriga laukė ir vakaro pabaigoje. Jau kuris laikas tiek komisijai, tiek laidos gerbėjams ramybės nedavė vienas klausimas – ar po Žuvies kauke tikrai slepiasi atlikėjas Tadas Juodsnukis. Todėl nenuostabu, kad buvo nuspręsta nuimti Žuvies kaukę. Visų nuostabai, po ja slėpėsi kitas atlikėjas Jeronimas Milius.

„Mano artimieji jau kuris laikas negali ramiai užmigti sekmadieniais, nes kai kurie įtaria, kad po Žuvies kauke slepiuosi aš. O juk Žuvis šį sezoną pavojuje buvo rekordiškai daug kartų. Džiaugiuosi, kad po šio vakaro visi galės ramiai pailsėti ir nebegerti raminančių arbatų“, – šypsodamasis kalba atlikėjas.

Jeronimas Milius, Giedrius Savickas / S.Bolnienės nuotr.

Monika Liu, išvydusi gerą pažįstamą, pasibaigus filmavimui atėjo į užkulisius ne tik jo pasveikinti, bet ir padėkoti, nes tikrai neįtarė, kad būtent Jeronimas galėtų būti šiame šou.

„Aš galiu pasakyti, kad šis projektas buvo nuostabiausias iš visų kuriuose esu dalyvavęs. Man taip buvo smagu. Šis žaidimas įtraukia visa galva, nes čia tu gali atrasti visai kitokių savo spalvų. Man labai patiko ir jeigu pasiūlytų dalyvauti dar kartą, nedvejočiau nė sekundės!“ – savo pasirodymu „Kaukėse“ džiaugėsi Jeronimas Milius.

Šou „Kaukės“ sekmadieniais, 19.30 val., per LNK.

Šou „Kaukės“ 3 sezono 12 laida (49 nuotr.)
+43