Kaune įžūliai apvogtas Saugirdas Vaitulionis: „Viskas įvyko labai staigiai“

Kaune apvogtas Saugirdas Vaitulionis / Asmeninio albumo nuotr. ir stop kadrai
Kaune apvogtas Saugirdas Vaitulionis / Asmeninio albumo nuotr. ir stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
2022-05-11 22:13
AA

Trečiadienio vakarą Kaune, Laisvės alėjoje apiplėštas komunikacijos specialistas, žurnalo „L'Officiel Lithuania Hommes“ vyr. redaktorius Saugirdas Vaitulionis. „Viskas įvyko labai staigiai“, – portalui Žmonės.lt sakė jis.

S.Vaitulionis pasakojo, kad viskas įvyko įvakarojus, kuomet jis Laisvės alėjoje susitiko su drauge kavinėje. Šalia sėdėję trys vyrai Saugirdą apšvarino išties įžūliai.

„Susitikome su drauge kavinėje ir atsisėdome prie staliuko. Kažkuriuo metu pajutau, kad sujudėjo mano kuprinė, galvojau, kad kažkas prisėdo. Kai atsisukau, rusakalbiai vyriškai atsiprašė ir mano kuprinę grąžino į vietą. Tik vėliau pajutau, kad kažkas ne taip, bet jie jau buvo pasišalinę“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Saugirdas.

„Čia veikia tikri profesionalai. Galiu pasakyti, kad Kaune nebėra saugu“, – pridūrė jis.

Saugirdas neslėpė, kad nuostoliai nemaži. „Piniginėje buvo grynieji pinigai, asmeninės ir banko kortelės“, – portalui Žmonės.lt atskleidė S.Vaitulionis.

Visgi, kavinėje, kurioje lankėsi Saugirdas, buvo įrengtos stebėjimo kameros. Patikrinus jas, vaizdo medžiagoje matyti, kaip trys vyrai apvogė S.Vaitulionį.

„Kavinė turi puikią įrangą, tad vaizdo medžiagoje gerai matosi tų vyrų veidai“, – sakė Saugirdas. Dėl apiplėšimo jis kreipėsi į Kauno policiją.

Nemalonų incidentą aprašęs ir feisbuke, S.Vaitulionis pasidalino vaizdo medžiagoje užfiksuotu apiplėšimu.

„Per 40 metų nesu apvogtas niekada. Na, viskam būna pirmas kartas. Pinigai, banko kortelės – gone, bet mane šokiruoja rankų miklumas, kaip filme. Nepajutome nieko. Galvojom, kad kažkas nusirengęs striuke užkliudė. Rusakalbiai.
 
Linkėjimai iš Kauno. Share if you care.
 
Kauniečiai, ypač. Suprantu, kad nieko neatgausiu, bet jums su šitais vagimis reikės gyventi viename mieste. Būkite budrūs ir saugokite save!“, – kauniečius įspėjo S.Vaitulionis.
 
Dėl vagystės jis kreipėsi į policiją. Ketvirtadienio popietę savo feisbuko paskyroje S.Vaitulionis pranešė, kad vagys buvo surasti ir sulaikyti.

Žiūrėkite vaizdo medžiagą: