Kaune startuoja dizainerių „Pavasario Pop Up“ – kviečia žvelgti plačiau

Erika Paulauskė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kaune šiandien pirmą kartą startuoja „Pavasario Pop Up“. Visą savaitgalį kauniečius kūrėjai kviečia atsinaujinti ir turiningai praleisti laisvalaikį. Renginio metu aktualiausi šalies dizaineriai pristato naujausias kolekcijas, kviečia dalyvauti interaktyviose kūrybinėse dirbtuvėse bei aplankyti „sample sale“ erdvę.

Dalyvauti Kauno „Pavasario Pop Up“ renginyje kviečiantys organizatoriai šiais metais į atsinaujinimo idėją kviečia žvelgti plačiau.

„Šį savaitgalį Kauno „Pop Up“ svečiams siūlome koncentruotis ne tik į asmeninio įvaizdžio detalių atnaujinimą, bet ir į skonių, kvapų atradimą bei naujų veiklų išbandymą. Kokybiško dizaino ženklų įvairovė tikrai didelė, tad lankytojai ras ne tik drabužių ar juvelyrikos gaminių, bet ir interjero detalių, išskirtinio skonio maisto ir kavos. Renginio formatą papildo ir kūrybinės dirbtuvės, kurių metų žmonės gali kurti savo puokštes, žvakes ir net tvarios mados principais modeliuoti drabužius“,– teigia viena iš renginio organizatorių Erika Paulauskė.

Populiariu apsipirkimo formatu Lietuvoje tapusiam dizainerių „sample sale“, renginio metu skiriama atskira erdvė.

„Kauno „Pavasario Pop Up“ svečiai „sample sale“ erdvėje gali įsigyti kokybiškų ir unikalių lietuvių dizainerių darbų iš ankstesnių kolekcijų. Taip pat kūrėjai pristato ir vienetinius darbus bei nematytus dizaino darbų prototipus. Visus „sample sale“ erdvėje pristatomus kūrinius, dizaineriai kviečia įsigyti už itin patrauklią kainą“, – pasakoja viena iš renginio organizatorių Ieva Marija Andrulytė.

Pirmą kartą Kaune rengiamas „Pavasario Pop Up“ išsiskiria kuriama atmosfera, kuri neįpareigoja tik pirkti. Kokybę ir unikalų dizainą vertinantiems žmonėms siūloma turiningai praleisti savaitgalį, bendraujant su dizaineriais ir tiesiog smagiai leidžiant laiką.

Skaitykite daugiau