Kaune triukšmingai paminėta aludarių diena – gerą nuotaiką kūrė būrys žvaigždžių

Aludarių dienos šventė Kaune / Igno Gaižausko nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Kaune liepos 16-ąją  bendrovė „Volfas Engelman“ miestui padovanojo grandiozinę šventę – „Tarptautinę aludarių dieną ‘21“, kuri  čia švenčiama jau ketvirtus metus iš eilės. Ši šventė – įmonės padėka už vartotojų įvertinimą, mylimiausio alaus prekės ženklo titulą.

Iš Kauno Rotušės per miesto centrą į šventės vietą žirgų traukiama karieta buvo gabenama simbolinė alaus statinaitė. Ją lydėjo aktoriai, įkūniję istorinius alaus daryklų įkūrėjus Volfą ir Engelmaną.

Bendrovės Volfas Engelman vadovas ir abu aludariai statinaitės atkimšimu tradiciškai paskelbė šventės pradžią ir padėkojo susirinkusiems dalyviams. Renginio dalyviai buvo kviečiami į virtualias ekskursijas po didžiąją gamyklą, galėjo sudalyvauti kraftinių gėrimų degustacijose, vyko aukcionas, kurio metu surinktos lėšos dedikuotos kilniam tikslui.

Aludarių dieną tikrą diskoteką užkūrė ryškiausios Lietuvos scenos žvaigždės: grupės „G&G Sindikatas“, „The Roop“, atlikėjai DJ Jovani ir Jessica Shy, Jurgis Brūzga.

Nepaisant tądien kaitinusio 36 laipsnių karščio, nuotaika čia buvo tokia puiki, kad net ir koncertui pasibaigus, publika namo neskubėjo.

Renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Aludarių dienos šventė Kaune (59 nuotr.)
+53
Skaitykite daugiau