Kaune „Žalgiriui“ teko pripažinti Stambulo „Fenerbahče“ pergalę: palaikė sausakimša arena

Eurolygos rungtynės Kauno „Žalgiris“ - Stambulo „Fenerbahce“
Šaltinis: Žmonės
2018-10-19 22:39
AA

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko kauniečių „Žalgirio“ ir vienos stipriausių „Eurolygos“ komandos Stambulo „Fenerbahče“ varžybos. Tris kėlinius kovoję aikštelės šeimininkai paskutiniąjame neatlaikė svečių tempo ir nusileido Europos vicečempionams vos šešiais taškais.

Nors žalgiriečių palaikyti šįsyk susirinko gausus būrys žiūrovų – deja, paskutinėmis minutėmis „Fenerbahče“ nugvelbė pergalę tiesiai iš lietuvių rankų.

Tarp didžiulio Lietuvos krepšininkų palaikymo sirgalių būrio buvo galima pastebėti ir žinomus šalies pramogų pasaulio veikėjus: kominkus Mantą Stonkų su sūnumi Pranciškumi, Mantą Katlerį ir kt.

Deja, sausakimšos „Žalgirio" arenos palaikymo nepakako – varžybų pabaigoje Kauno „Žalgiris“ rezultatu 75:82 nusileido Stambulo „Fenerbahče".

Varžybų akimirkas rasite nuotraukų galerijoje.

Kaune „Žalgiris“ susitiko su Stambulo „Fenerbahce“ (23 nuotr.)