Kaune žiauriai sumuštas šokėjas Dainius Dimša daugiau nei savaitę gydėsi ligoninėje

Dainius Dimša / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Televizijos projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ nugalėtojas Dainius Dimša (25), kuris kovo 11-ąją, 3 valandą nakties, buvo žiauriai sumuštas Kaune prie klubo „BarBar'a“, devynias dienas praleido Kauno klinikose. Per užpuolimą patyręs sunkius sužalojimus ir veido kaulų lūžius Dainius tik trečiadienį buvo paleistas iš ligoninės.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Dainiumi, jis nebuvo kalbus. „Žinau, dėl ko skambinate, bet, deja, negaliu nieko komentuoti, taip liepė mano advokatas. Dėl komentaro skambinkite jam. Labai atsiprašau, kad negaliu daugiau ką pasakyti“, – sunkiai kalbėdamas ištarė Dainius.

Užpuolikai – areštinėje

Advokatas Kęstutis Jonaitis, į kurį trečiadienį išėjęs iš ligoninės kreipėsi šokėjas D.Dimša, patvirtino faktą apie incidentą, kuris įvyko kovo 11 d.

Pasak jo, stebėjimo kameros įvykio vietoje leido iš karto po išpuolio suimti keturis jaunuolius, kurių tapatybės dėl atliekamo ikiteisminio tyrimo neviešinamos.

„Jokių duomenų, kad Dainius būtų provokavęs incidentą nėra. Dainiui išėjus iš klubo, jis buvo užpultas ir keturių asmenų smarkiai sumuštas. Iki vakar (trečiadienio – red. past.) Dainius sužalojimus gydėsi Kauno klinikose“, – portalui Žmonės.lt pasakojo advokatas.

Anot K.Jonaičio, D.Dimša patyrė ne vieną lūžį veido srityje. Tikslesnė situacija paaiškės po medicininės ekspertizės, kuri šokėjui turėjo būti atlikta ketvirtadienį.

„Galiu jums tik pasakyti, kad Dainiui prireiks medikų pagalbos ne vieną mėnesį. Mano asmenine nuomone, pagal tą aprašymą, kurį turiu, jam teks pas medikus lankytis ne vienerius metus, kol bus atstatytas veidas: pradedant odontologinėmis problemomis ir baigiant žandikauliu. Šiuo metu turiu tik tiek informacijos, kuria galiu pasidalinti“, – teigė advokatas.

Buvusi šokių partnerė Katažina Nemycko pasibaisėjo

Incidentu pasibaisėjo Katažina Nemycko, su kuria Dainius Dimša pernai gruodį laimėjo didįjį prizą LNK projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“.  

„Vos prieš kelias dienas sužinojau apie šią nelaimę. Nenoriu komentuoti plačiau. Faktas tas, kad jį sumušė, tačiau daugiau kažkokių detalių nežinau“, – Žmonės.lt sakė K.Nemycko.

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau