Kauniečiams futbolo dvikovą pralaimėję „Prelegentai“ gavo glėbį malkų

Visvaldas Matijošaitis (centre) / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Visvaldas Matijošaitis (centre) / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-08-18 17:15
AA

Antrą kartą draugiškose futbolo rungtynėse su Kauno „Panemuniečių“ mėgėjų komanda susitikę futbolo klubo „Prelegentai“, kuriame žaidžia pramogų verslo žvaigždės ir kai kurie žymūs žaidėjai-profesionalai, atstovai neišvengė keistokos dovanos – glėbio malkų. Jas pralaimėjusiai dvikovą komandai įteikė laimėjusieji.

Dvikovos organizatoriai juokauja, kad iki paskutinės akimirkos nebuvo aišku, kas iš „Prelegentų“ atvyks į Kauną, nes po darbingo šeštadienio dažnas futbolininkas -garsenybė gali nebenorėti bėgioti po aikštę.

Kaune – garsiųjų „Prelegentų“ ir „Panemuniečių“ futbolo komandų dvikova (51 nuotr.)
+45

14 val. Kauno Šv. Mato mokykloje turėjusios prasidėti rungtynės vėlavo kiek dagiau nei 20 minučių. Visi laukė atvykstant „Prelegentus“ gabenusios transporto priemonės. Nepaisant to, sekmadienį Šv. Roko atlaidus minintys kauniečiai buvo gerai nusiteikę ne tik dėl oro, bet ir išvydę visą šou „žvaigždyną“ – Marijoną Mikutavičių, Liną Zarecką-Chorą, Gidoną Šapiro-Bilą, Rolandą Skaisgirį, Vytarą Radzevičių. Beje, pastarasis į aikštę nejo, o įsitaisė prie dvikovos komentuotojo stalelio.

Panemunės aikštėje, kurioje futbolo varžybos vyksta jau 40 metų, „Prelegentai“ lankėsi antrą kartą. „Į tokias draugiškas rungtynes vykstame vis rečiau. Užtenka to, kad dalyvaujame oficialiuose mėgėjų turnyruose ir per sezoną sužaidžiame po 50 rungtynių“, – sakė V. Radzevičius.

Gidonas Šapiro-Bilas ir Marijus Mikutavičius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Anot jo, neįpareigojančiose dvikovose šmaikštumo tikrai netrūksta. Šįsyk nemažai kritikos skirta net penkis varžovų įvarčius praleidusiam Bilui. Nors juokauta, kad per „G.Šapiro pečius vartų nesimato“, „Panemunės“ komanda ne sykį sėkmingai juos pastebėjo.

„Viskas blogai. Aikštė nelygi, jūsų komanda neprognozuojamai muša į vartus“, – per pertrauką prastai „Prelegentams“ besiklostančių varžybų eigą komentavo vartus saugojęs Bilas.

„Na, jei teisėjai jums nepadėtų, gal geriau eitųsi... Bet va – jie ima ir talkina“, – komandos nariui pritarė ir kiti prelegentai.Futbolo dvikovos metu komentatoriai spėjo padiskutuoti ir apie vidutinį žaidėjų svorį, ir apie pomėgius.

Gidonas Šapiro-Bilas ir Marijus Mikutavičius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Daugiau nei pusantros valandos trukusi kova baigėsi panemuniečių naudai – 5:1. Todėl namuose rungtyniavusios komandos nariai varžovams priskaldė glėbį malkų ir jas įteikė viešai.

Pernai po analogiškos, per Šv. Roko atlaidus taip pat vykusias rungtynes, „Prelegentai“ maudėsi Kauno mariose.  Kadangi greta aikštės esanti mokykla buvo uždaryta, jiems teko rinktis – praustis po dušu Vičiūnų mikrorajone esančiuose poilsio namuose ar Kauno mariose. „Prelegentai“ pasirinko pirmąjį variantą.

Gidonas Šapiro-Bilas ir Marijus Mikutavičius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.