Kauniečiams – ypatinga dovana: šventinę nuotaiką į kiemus gabens muzikinis autobusas

Šventinis autobusas išriedėjo į Kauno gatves / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šventinis autobusas išriedėjo į Kauno gatves / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-03 19:56
AA

Šiais metais kalėdinis laikotarpis artinasi kiek kitoks, nei esame įpratę: centrinėse miestų aikštėse nešurmuliuos kalėdiniai miesteliai, o dalis šventinių įpročių, pavyzdžiui dovanų pirkimas ar vakarėliai, kelsis į virtualią erdvę. Tačiau „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ komanda pakvietė miestiečius išlaikyti šventinę dvasią, nes kalėdinė nuotaika į gyventojų kiemus atkeliauja....autobusu.

„Kadangi įprastiniuose kalėdiniuose koncertuose šiemet lankytis negalime, kartu su Kauno miesto savivaldybe bei žinomais atlikėjais nusprendėme juos dovanoti kauniečiams kitaip. Dvi savaites iki pat Kalėdų vis kitame Kauno mikrorajono kieme lankysis Kalėdų motyvais pasipuošęs autobusas. Iš šio kalėdinio „radijo ant ratų“ girdėsis dovana gyventojams – puikiai pažįstamų Lietuvos atlikėjų specialiai Kaunui padovanotos kalėdinės dainos: jų pačių atrinktos iš kalėdinio repertuaro ar įrašytos šiam projektui.  Esame suplanavę šventinę nuotaiką paskleisti daugybėje Kauno miesto kampelių – net 11 Kauno mikrorajonų kiemų, taip pat įvažiuoti į Kauno ligoninių kiemus  ir išreikšti palaikymą šiuo metu sunkiai dirbantiems medikams“, – apie sumanymą pasakojo „Kaunas 2022“ rinkodaros vadovė Irutė Tumaitė.

Šventinis autobusas išriedėjo į Kauno gatves (28 nuotr.)
+22

Šventinę autobuso kelionę pradėjo miestiečių gerai žinoma ir mylima atlikėja bei „Kaunas 2022“ ambasadorė Jurga.  Dainininkė į vieną iš mikrorajonų keliavo jau gruodžio 3 dienos vakarą, o jo  gyventojai galėjo išgirsti šios atlikėjos kalėdinių dainų įrašus. Su „Kaunas 2022“ akcija Jurga pasidalino savo legendinio kūrinio „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!“ versija.

Šventinis autobusas išriedėjo į Kauno gatves / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Organizatoriai pakvietė gyventojus aktyviai laukti autobuso, pasipuošiant kiemus ar savo namų langus kalėdinėmis lemputėmis  ir kitomis šventinėmis dekoracijomis.

Jei norėtumėte, kad Kalėdinis autobusas atvyktų ar pravažiuotų pro jūsų kiemą,  prašome užregistruoti čia.

Gruodžio mėnesį staigmenų, skirtų palaikyti švenčių dvasiai, bus ir daugiau. Šios Kalėdos – ypatingos, nes nuo jų telieka vieneri metai, o tai reiškia, tik vienas žingsnis iki labai svarbaus tikslo  Kaunui ir kauniečiams – Europos kultūros sostinės titulo šventės.