Kaunietis floristas Modestas Vasiliauskas į teismą atskubėjo Kėdainių ligoninėje palikęs mylimąją su jųdviejų pirmagimiu

Modestas Vasiliauskas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Modestas Vasiliauskas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-01-25 18:07
AA

Penktadienį žinomas floristas Modestas Vasiliauskas (37) į Kauno apygardos teismą, kuriam yra pateikęs apeliaciją dėl teismo sprendimo nuteisti jį už augalų vagystę iš Karmėlavos kapinių, atvyko iš Kėdainių ligoninės, kurioje guli šį pirmadienį dukrą Patriciją pagimdžiusi jo mylimoji Ineta Vasiljeva (24).

„Yra gyvenime ir kitų reikalų, gaištu ir laiką, ir sveikatai kenkia, gulėjau ligoninėje. Vaikus reikia auginti, o ne po teismus vaikščioti. Tikiuosi palankaus teismo sprendimo“, – sakė M.Vasiliauskas.

Floristas net ir teisme negalėjo nugalėti profesinio smalsumo. Prieš posėdį apžiūrėjęs fojė esančius augalus, kaunietis sakė: „Galiu pasakyti, kas šituos augalus atvežė. Vien tik vazonas vienas kainuoja 300 litų, o pats „fikusas“ – apie tūkstantį litų. Gelsta jo lapai, nes patalpoje sausa“.

15min.lt primena, kad praėjusių metų rugpjūčio 22 d. gausybe rekordų išgarsėjęs kaunietis M.Vasiliauskas Kauno rajono apylinkės teisme išgirdo nuosprendį byloje, kurioje buvo kaltinamas Karmėlavos kapinių išniekinimu ir 60 želdinių iš jų vagyste.

Teisėja Sigita Bružienė du kartus teistam M.Vasiliauskui skyrė metus nelaisvės, bausmės atlikimą atidedant metams. Taip pat floristas turi atsiprašyti nukentėjusiųjų, kurių augalus pavogė, ir sumokėti jiems 400 Lt. Jam neleidžiama be bausmės vykdymą prižiūrinčios institucijos žinios išvykti iš gyvenamosios vietos.

Teigiantis, kad yra nekaltas M.Vasiliauskas teismo sprendimą apskundė. Penktadienį vyko jau trečiasis teismo posėdis, tačiau pabaigos dar nematyti. Paaiškėjo, kad liudininkė Danutė Varnienė nebuvo Trakuose esančioje dukters Jurgitos Varnaitės turizmo sodyboje tą dieną, kai, M.Vasiliausko teigimu, jis pasikrovė automobilį statybinių atliekų ir jas išmetė prie Karmėlavos kapinių esančiuose konteineriuose. Floristo teigimu, jis kapinėse tvarkė savo sesers sugyventinio kapą.

Todėl nuspręsta pakviesti liudyti J.Varnaitę, tačiau jos motina pasakė, kad ji šiuo metu gyvena Jungtiniuose Arabų Emiratuose. Tuomet nuspręsta pakviesti liudyti Trakuose tą dieną buvusį restoranų „Gralis' ir „Čarlstonas“ savininkės D.Varnienės vadybininką Arną Leščių. Kitas posėdis numatytas vasarį.