Kauno kūrybiniame fabrike – mados renginys: modeliu tapo Ingrida Kazlauskaitė

Kaune vykusio mados renginio akimirkos / Samantos Rimės nuotr.
Kaune vykusio mados renginio akimirkos / Samantos Rimės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-06-20 10:10
AA

Žinomi žmonės nepraleido mados renginio, vykusio Kauno kūrybiniame fabrike „Drobė“. Čia buvo galima sutikti atlikėją Ingridą Kazlauskaitę, aktorę Liną Bražinskaitę, stilistą Karolį Murauską, medalių kūrėją Iriną My My, režisierių Giedrių Gustą ir kitus.

Renginio metu vyko kūrėjų Renatos Marcinkevičienės ir Natalijos Mickevičienės kolekcijų pristatymas. Pasak kolekcijų autorių, kūrybinė laisvė, noras nešti džiaugsmą, skleisti meilę bei geras emocijas ir sujungė jas abi šiam renginiui.

Mados vakarą vedė aktorė Lina Bražinskaitė, žiūrovams puikiai pažįstama iš populiarių televizijos serialų, tokių, kaip „Pasmerkti“, „Šviesoforas“ ar „Moterys meluoja geriau“. „Dizainerę Marcinkevičienę pažįstu jau ne vienerius metus, todėl sulaukusi jos pasiūlymo vesti šį mados renginį išties nudžiugau. Malonu, jog Renata išsirinko būtent mane, manimi pasitikėjo ir savo renginio vairą įteikė į manas rankas“, – po renginio sakė aktorė ir renginių vedėja, įvairiomis progomis mėgstanti pasipuošti būtent šios dizainerės kurtais drabužiais.

Kaune vykusio mados renginio akimirka / Samantos Rimės nuotr.

Kaip sakė aktorė, ji mada domisi kone nuo vaikystės: įdomu tai, jog moters prosenelė buvo prezidento Smetonos laikų dizainerė. „Tad augau apsupta gausybės audinių, karpinių ir lekalų“, – pasakojo L.Bražinskaitė, pati labiau mėgstanti klasikinį stilių, įpindama į jį vieną kitą įmantresnę detalę.

Dainininkei I.Kazlauskaitei tą vakarą buvo lemta būti pirmuoju kūrėjos R.Marcinkevičienės kolekcijos, pavadinimu „Kaja“ (išvertus iš etruskų kalbos – „Aš džiaugiuosi“), modeliu. Atlikėjai buvo sukurtas fatališkos moters įvaizdis, ji vilkėjo ilgą juodos spalvos vakarinę suknelę, simboliškai pavadintą „Ingrid“.

Kaune vykusio mados renginio akimirka / Samantos Rimės nuotr.

Ženklo „R-Style“ įkūrėja R.Marcinkevičienė yra žinoma ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Jos kurtomis vakarinėmis, proginėmis suknelėmis įvairių renginių metu yra vilkėjusi ne viena žinoma moteris. Autorė prieš kelis metus yra pristačiusi savo kolekciją ir sostinės senamiestyje. „Pagrindinis mano gyvenimo kredo yra džiaugtis ir nešti džiaugsmą kitiems, štai kodėl taip ir pavadinau naujausią savo kolekciją“, – teigė kūrėja.

Ne vienas renginio svečias pastebėjo, kad R.Marcinkevičienės kolekcijoje galima buvo išvysti nemažai egzotiškų elementų, tarsi atklydusių iš paslaptingų rytietiškų kraštų. Ant raudono kilimo žengė ir keletas vyriškų modelių – dizainerė teigė nuo šiol pradedanti kurti ir stipriajai lyčiai.

Kaune vykusio mados renginio akimirka / Samantos Rimės nuotr.

Šį kartą R.Marcinkevičienei kilo idėja surengti bendrą mados renginį su bendraminte ir bičiule Natalija Mickevičiene, ženklo „NM Style“ įkūrėja. Natalija savo kolekciją pavadimo šmaikščiai ir saldžiai – „Baltasis Zefyras“. „Manau kiekvienas žino, tą baltojo zefyro kvapą, skonį ir purumą, kuris primena vaikystę, – toks ir buvo mano sumanymas. Kad kolekcija būtų šviesi, lengva, saldi ir skani jūsų akims“, – sakė dizainerė, vis dėlto pati gyvenime zefyrų nemėgstanti, tačiau vieni iš jos mėgstamiausių kvepalų dvelkia būtent šiais puriais, sniego baltumo gardėsiais.

Kaune vykusio mados renginio akimirka / Samantos Rimės nuotr.

Paskutiniu kūrėjos kolekcijos pristatymo modeliu tapo ypatingo likimo moteris Viktorija Gedminienė, kurios gyvenimas paženklintas kova su onkologine liga. Tai, pasak vakaro vedėjos, buvo ypatinga renginio viešnia. „Ši nuostabi ir stipri moteris, Renatos ir Natalijos gyvenime pasirodė visai netikėtai. Stebint šios ypatingos moters sudėtingą gyvenimo kelią, atėjo supratimas, kad gyvenime visi susitinkame ne bereikalo, ir, kad Dievas kiekvienam duoda tokius išbandymus, kuriuos mes galime pakelti. Kaip ir ši moteris, bei kiekvienas iš mūsų galime pasakyti tiktai vieną paprastą magišką frazę: „Atverkite širdis ir pamatysite, kad aplinkui vyksta stebuklai“, – kalbėjo aktorė L.Bražinskaitė.

Fotogalerija:

Kaune vykusio mados renginio akimirkos (41 nuotr.)
+35