„Žalgirio“ arenoje – „One Direction“ nario Louis Tomlinsono koncertas: gerbėjos dainavo kartu

Louisas Tomlinsonas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Louisas Tomlinsonas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-08 21:45
AA

Buvęs legendinės grupės „One Direction“ narys Louis Tomlinsonas atvyko į Lietuvą ir surengė pasirodymą Kaune. Šis vizitas pas mus – didelio pasaulinio turo ir naujo albumo „Faith In The Future“ pristatymo dalis.

Louis Tomlinsono „Faith In The Future“ turas – didelis ir galingas. Tai pirmas L.Tomlinsono apsilankymas mūsų regione. Louis savo Baltijos šalių turą užbaigė Kaune, prieš tai rugsėjo 5 d. aplankęs Talino „Saku Arena“ ir rugsėjo 7 d. Rygos areną.

Šis vizitas pas mus – didelio pasaulinio turo ir naujo albumo „Faith In The Future“ pristatymo dalis. Naujausiame albume dominuoja gyvas garsas ir kokybiškas prodiuserių darbas, papildytas aštriomis gitaromis. Šį turą pristatė muzikos agentūra „8 Days A Week“.

„Man svarbūs ne tik gyvi pasirodymai, bet ir kūrimo procesas. Šiame įraše su kolegomis buvome dar drąsesni. „Faith in The Future“ yra daugiasluoksnis, skirtingai nei pirmasis mano albumas „Walls“, – pasakoja atlikėjas, kurio gyvenimą ženklino ne viena asmeninė tragedija.

Louis Tomlinson koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje (19 nuotr.)
+13

Louis Tomlinsonas – talentingas vyrutis, kurio didžiausias potencialas yra dabar. Jau dabar akivaizdu, kad jo laukia šviesi ateitis, o jis pats kils dar aukščiau. Gal ir drąsu sakyti, bet, panašu, kad „One Direction“ penketuko veiklos sustabdymas Louisą išlaisvino.

Pandemija taip pat – būtent per dvejus izoliacijos metus Louis pagaliau galėjo pailsėti nuo „One Direction“ veiklos ir beprotiško fanų dėmesio. Tai buvo laikas jam susikoncentruoti į solinę karjerą ir tai, ką iš tiesų norėjo pasakyti savo muzika. O ką pasakyti, jis tikrai turi.

Louis dar niekada nebuvo toks užtikrintas savo idėjomis, kūryba ir muzika kaip dabar. Popmuzikos superžvaigždė išskleidė sparnus, išsilaisvino ir nebegyvena grupės „One Direction“ šešėlyje. Jis pats su savo muzikantų grupe valdo arenas nuo Meksikos iki Paryžiaus.

Louis Tomlinson koncertas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Louis turi netgi Gineso rekordą – 2020-taisiais pardavė daugiau nei 160 tūkst. bilietų į virtualų koncertą Londone ir tapo daugiausia bilietų į tiesiogiai transliuojamą pasirodymą pardavusiu solo atlikėju tuo metu. Gražus pasiekimas, geras titulas ir sunkaus darbo rezultatas.

Tai, ką jis padarė su „One Direction“, nuneigti neįmanoma. Jie savo laiku buvo viena sėkmingiausių vaikinų grupių muzikos istorijoje, turus išparduodavo per kelias minutes, laikydavosi visuose topuose ir užkariavo milijonų jaunuolių širdis.

Dabar jie visi gyvena atskirus gyvenimus ir skrodžia pasaulį. Vien Louis instagramą šiandien seka beveik 19 milijonų fanų, twitter'yje tas skaičius dar didesnis – net 36 milijonai.

Beje, įdomus faktas – nors grupės veidas visada buvo Harry Stylesas (jam šiandien taip pat puikiai sekasi), Louis buvo pagrindinis dainų rašytojas „One Direction“ tarpe. Tai verta pagarbos ir tokios pažinties.