Kauno „Žalgiris“ tapo LKL čempioniu: kartu džiaugėsi krepšininkų mylimosios ir vaikai

Kauno „Žalgiris“ – LKL čempionas / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-07 21:52
AA

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ finalo serijoje pasiekė trečią pergalę ir iškovojo jau vienuoliktą Lietuvos čempionų titulą iš eilės. Tarp ištikimų „Žalgirį“ sveikinančių fanų pasirodė ir Luko Lekavičiaus mylimoji Melina, kuri netrukus susilauks pirmagimio. Taip pat Artūrą Milaknį sveikino žmona Laura su jųdviejų sūneliu Motiejumi.

Pirmadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai Vilniaus „Rytą“ įveikė rezultatu 84:73 (16:15, 25:23, 23:15, 20:20) ir serijoje triumfavo 3:0.

Lukas Lekavičius pataikė dvitaškį, Joffrey Lauvergne dukart įdėjo iš viršaus, tris baudos metimus įmetė Marius Grigonis, Thomasas Walkupas pataikė iš toli, o po du taškus pridėjo Augustine’as Rubitas ir Artūras Milaknis – 16:15.

Baudos metimu antrą kėlinį pradėjo A.Milaknis, po du taškus pelnė Nigelas Hayesas, J.Lauvergne ir T.Walkupas, du su varžovo pražanga įmetė M.Grigonis, keturis surinko A.Rubitas, tačiau teko vytis varžovus – 30:36. Tada M.Grigonis smeigė tolimą metimą, Martinas Gebenas įmetė dvitaškį, o du T.Walkupo tritaškiai vėl sugrąžino pranašumą kauniečiams – 41:38.

Artūras Milaknis su žmona Laura ir sūnumi / Teodoro Biliūno nuotr.

Po pertraukos komandoms prireikė laiko įsivažiuoti, jos nepasižymėjo rezultatyvumu. Per pusę kėlinio keturis taškus įsirašė J.Lauvergne, o vieną dvitaškį realizavo L.Lekavičius – 47:46. Antroji kėlinio pusė buvo jau rezultatyvesnė: dviem taškais pasižymėjo M.Gebenas, N.Hayesas ir Rokas Jokubaitis smeigė po tritaškį, keturis taškus paeiliui surinko T.Walkupas, kėlinio pabaigoje galingu dėjimu iš viršaus krepšį sudrebino M.Gebenas, o L.Lekavičius pataikė labai sudėtingą metimą su varžovo pražanga – 64:53.

Lukas Lekavičius su mylimąja Melina / Teodoro Biliūno nuotr.

Penkiais taškais iš eilės paskutinį kėlinį pradėjo L.Lekavičius, taip pat varžovus nubaudė ir T.Walkupas – 74:67. Iš po krepšio du dvitaškius įvertė J.Lauvergne, du labai tolimus metimus realizavo M.Grigonis ir „Žalgiris“ šventė pergalę – 84:73.

Tautvydas Sabonis / Teodoro Biliūno nuotr.

„Žalgiris“: T.Walkupas 20 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Grigonis 15 (6 rez. perd.), J.Lauvergne 14 (7 atk. kam.), L.Lekavičius 12, A.Rubitas 6, M.Gebenas 6, N.Hayesas 5, R.Jokubaitis 3 (4 rez. perd.), A.Milaknis 3, P.Jankūnas 0.

„Rytas“: A.Goudelockas 25, I.Buva 22 (9 atk. kam.), M.Echodas 14.