Kazlauskų šeimos sėkmė: jų šou stebėjo net pusė milijono žiūrovų

LNK projektas „Kaip Liveta pasakys“
LNK projektas „Kaip Liveta pasakys“
Šaltinis: Žmonės
2018-10-02 15:52
AA

Tik prasidėjęs LNK realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ pirmadienio vakarą sulaukė didelio žiūrovų dėmesio. Premjerinę Kazlauskų šeimos realybės šou laidą bent vieną minutę stebėjo net pusę milijono žiūrovų (reach) arba trečdalis tuo metu įsijungusiųjų televiziją.

O šį antradienio vakarą televizijos žiūrovams paruošė ypatingą laidą. Projektą papildys net du dalyviai, o vienam vaikinui teks visiems laikams atsisveikinti su svajone viena scena dalintis su Ingrida Kazlauskaite. Liveta ir Petras Kazlauskai visiems kandidatams paruošė užduotis, kurios Ingridai padės lengviau priimti itin nelengvą sprendimą.

Kadras iš laidos „Kaip Liveta pasakys“ / LNK nuotr.
Kadras iš laidos „Kaip Liveta pasakys“ / LNK nuotr.

Saulei vos patekėjus L. Kazlauskienė elektriniu paspirtuku prisistatė į dvarą ir projekto dalyviams su savimi atvežė žinią: „Kadangi Ingridai prieš koncertus privalu pasistiprinti, turiu jums užduotį – paruošti jai pusryčius.“ I. Kazlauskaitei geriausi pusryčiai yra tie, kuriuos pagamina mama, – tik Liveta žino, ką ir kada valgo Ingrida. Visgi mamos lepinimai būna reti. „Gyvename atskirai, tad savo pusryčiais rūpinuosi aš“, – sakys jauna moteris.

28-erių Vytenis, Tauragėje dirbantis plaukų stilistu, apsidžiaugs galimybe atskleisti dar vieną savo talentą. „Labai mėgstu gaminti ir galėčiau save pavadinti neblogu kulinaru. Moku ir cepelinus pagaminti, ir tortą iškepti“, – tikins jis. Panašu, kad vyrukui užduotis nebus sunki – atnešęs kavos ir pyragaitį Vytenis nudžiugins Ingridą: „Paprastai visi galvoja, kad figūrą labai saugau. Tikrai ne. Be mėsos galiu išgyventi, o be saldumynų – nei dienos.“

Kadras iš laidos „Kaip Liveta pasakys“ / LNK nuotr.

Petras Kazlauskas naujokams ir projekto senbuviams paruoš naują užduotį – per dvidešimt minučių sukurti dėmesio vertą serenadą ir ja sužavėti Ingridą. „Jeigu Petras būtų uždavęs parašyti gerą rašinėlį, keturių šimtų žodžių, tai būčiau, manau, gerai išsisukęs. Bet serenada... Čia reikia truputį pagalvoti“, – nerimo neslėps jauniausias projekto dalyvis, 19-metis Dovydas iš Aukštaitijos. Lyg to nebūtų gana, L. Kazlauskienė paruoš netikėtą staigmeną.

Į dvarą atvyks nauji dalyviai – 23-ejų Kazimieras ir 25-erių Benas, bet apie tai žinojo tik Liveta. Vyrukai scenoje ne naujokai – Kazimieras ir Benas dainuoja itin populiarioje vaikinų grupėje „Lietuvaičiai“. Jų dainos internete perklausytos milijonus kartų. „Kad ateis naujokų, aš tikėjausi. Bet nesitikėjau, kad tai bus žinomi žmonės, kuriuos jau esame ne kartą matę scenoje“, – nuostabos neslėps kitos žinomos grupės „Top vyrai“ narys Antanas.

Jau šį antradienio vakarą projektą „Kaip Liveta pasakys“ paliks pirmasis dalyvis. Vienam iš septynių vaikinų Ingrida Kazlauskaitė padėkos už praleistą laiką, o vėliau tars skaudų „sudie“. Kulinariniai išbandymai, sumaištį sukėlę svečiai, jausmingos serenados ir pirmasis verdiktas vyrams – kuris dalyvis atsisveikins su šou?

„Kaip Liveta pasakys“ – nuo pirmadienio iki trečiadienio, 20:30 val., per LNK.