K.Beckinsale prakalbo apie patirtą persileidimą: „Jei nepalaikote, geriau tylėkite“

Kate Beckinsale, Johnas Legendas ir Chrissy Teigen / Vida Press nuotr.
Kate Beckinsale, Johnas Legendas ir Chrissy Teigen / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-03 20:02
AA

Ketvirtadienį dainininko Johno Legendo (41) žmona Chrissy Teigen (34) prakalbo apie prarastą trečiąjį kūdikį. Toks modelio atvirumas sulaukė prieštaringų reakcijų, o garsią moterį suskubo ginti aktorė Kate Beckinsale (47). Moteris prisipažino, kad pati yra patyrusi persileidimą.

Penktadienį socialiniame tinkle „Instagram“ K.Beckinsale tikino besižavinti Ch.Teigen drąsa kalbėti apie tokius skaudžius išgyvenimus. Kino žvaigždė neslėpė, jog norėdama palaikyti netektį išgyvenančią šeimą, nusprendė pati pasidalyti savo patirtimi.

„Prieš daugelį metų aš praradau kūdikį, kuriam buvo 20 savaičių. Man pavyko nuslėpti nėštumą nuo pašalinių žmonių, tad aš visą tai turėjau išgyventi viena. Niekas nežinojo“, – atviravo aktorė.

K.Beckinsale tikino nesuprantanti, kaip Ch.Teigen gali sulaukti piktų aplinkinių replikų dėl tokios skaudžios netekties – juk moteris ir taip išgyvena sunkų etapą.

„Pastebėjau, kad žmonės kritikuoja Chrissy Teigen už tai, kad ji su sutuoktiniu dalijasi labai asmeniškomis nuotraukomis, kuriose užfiksuota kūdikio netektis. Tarsi tokiu metu dar būtų reikalingas kažkoks įsivaizduojamas elgesio protokolas, kurio reikėtų paisyti“, – rėžė K.Beckinsale.

Kate Beckinsale / Vida Press nuotr.

Aktorė prisiminė, kad bandant atsitiesti po kūdikio netekties, jai pačiai prireikė labai daug laiko, o Ch.Teigen tai padaryti turėtų būri dar sunkiau vien dėl aplinkinių komentarų.

„Tai – nesuvokiamai sudėtingas etapas. Kyla sielvartas, gėda, pyktis, o skausmas nesiliauja, nes kūnas vis dar elgiasi taip lyg tas vaikelis būtų gyvas. Pabandykite suvokti, krūtys gamina pieną, o juo nėra ką maitinti“, – atviravo ji.

Vienatvėje skaudžią netektį išgyvenusi aktorė džiaugėsi, kad Ch.Teigen turi mylimą vyrą, kuris ją palaiko. 

„Tai gali būti pats vienišiausias, sudėtingiausias laikotarpis, ypač jei neturite jus palaikančio asmens. Tokio, kokį turi Chrissy“, – tikino ji.

K. Beckinsale ragino ne smerkti kitus žmones už jų veiksmus, o padrąsinti. 

„Siunčiu daug meilės ne tik Legendų šeimai, bet ir moterims bei poroms, kurios visa tai patyrė ir tylėjo. Aš žinau, kad jų yra labai daug. Raginu visus leisti gedintiesiems patiems nuspręsti, kas jiems yra geriausia. Siųskite palaikymo žinutes, o jei nepalaikote, tai geriau patylėkite. Tai tikrai sunkiai pakeliamas laikas“, – patirtimis dalijosi Holivudo aktorė.

Žmonės.lt primena, kad Ch.Teigen ir J.Legendas apie kūdikio netektį pranešė ketvirtadienio dieną. Jau iki tol buvo žinoma, kad trečiojo vaikelio besilaukusi moteris buvo paguldyta į ligoninę dėl prasidėjusio kraujavimo, kurio nepavyko sustabdyti.

„Mes esame sukrėsti, tokio skausmo gyvenime nesame patyrę. Niekaip negalėjome sustabdyti kraujavimo ir duoti kūdikiui reikiamų medžiagų, nepaisant to, kad buvo atlikti kraujo perpylimai. To tiesiog nepakako“, – skaudžiais išgyvenimais dalijosi Ch.Teigen.

Garsus modelis atviravo, kad sūnui jau buvo išrinkusi Jacko vardą.

„Dažniausiai mažyliams nesuteikiame vardo iki tos akimirkos, kol jų nepamatome, tačiau trečiąjį vaikelį jau buvome pradėję vadinti Jacku. Jis visada mums bus Jackas, kuris taip stengėsi tapti mūsų šeimos dalimi. Jis amžinai tokia bus“, – emocijų neslėpė moteris.

Dėkodama gerbėjams už palaikymą, moteris pasakojo suprantanti, kad gyvenime vien šviesių dienų nebūna.

„Mes esame labai dėkingi už gyvenimą, už savo nuostabius vaikus Luną ir Milesą, už visus nuostabius dalykus, kuriuos patyrėme. Tačiau kasdienybė negali būti kupina vien saulės spindulių. Šiomis tamsiausiomis dienomis mes liūdėsime, verksime, tačiau stipriau apkabinsime vienas kitą ir išgyvensime tą etapą.“