Keičiasi Lino Adomaičio turo pavadinimas: tai dovana sūnui Jokūbui ir klausytojams

Linas Adomaitis su sūnumi Jokūbu
Linas Adomaitis su sūnumi Jokūbu
Šaltinis: Žmonės
2022-09-20 13:05
AA

Vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų Linas Adomaitis pristato naują pavadinimą savo koncertiniam turui didžiosiose šalies arenose. Estetika ir muzikine prabanga alsuojantys turo pasirodymai drauge su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO vyks gruodžio 22 dieną Klaipėdoje ir gruodžio 27 dieną Kaune.

Linas Adomaitis savo koncertinį turą, pavadintą „Saulės pėdomis“, planavo rengti dar prieš kelerius metus, tačiau dėl pasaulinės pandemijos buvo priverstas jį perkelti net du kartus. Atsižvelgdamas į pastarųjų metų aktualijas, dainininkas nusprendė pakeisti turo pavadinimą į šviesesnį ir tauresnį: „Šviesa spindės tamsoje“.

Naujausias koncertinio turas, kaip ir naujausia Lino daina tokiu pat pavadinimu – tai muzikanto dovana sūnui Jokūbui ir koncertinio turo klausytojams, galėsiančiais mėgautis Lino Adomaičio bei Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO (meno vadovas kompozitorius Gediminas Gelgotas) atliekama muzika.

„Tai, kas šiandien vyksta pasaulyje verčia permąstyti gyvenimą, santykius ir darbus, todėl nutarėme atnaujinti koncertinio turo tematiką, kuri būtų aktuali, kuri kvėpuotų šių dienų vertybėmis. Norime nešti žmonėms šviesą, tikėjimą, drąsą ir viltį“, – teigia L.Adomaitis.

Dainininkas puikiai prisimena arenų turą „Vandenynai“ su LVSO orkestru ir maestro Gintaru Rinkevičiumi. „Tai man paliko neišdildomus prisiminimus ir neįkainojamą patirtį. „Vandenynai“ buvo skirti mano pirmagimei Saulei, o naujausias turas „Šviesa spindės tamsoje“ skiriamas mano sūnui Jokūbui. Tai simboliška. Juk vaikai yra didžiausias turtas ir prasmė, dėl jų gyvename, kuriame ir linkime jiems šviesos", – priduria Linas.

Linas Adomaitis – Šviesa spindės tamsoje:

Daugybės hitų autoriaus profesionalumas ir ilgametė koncertinė patirtis su geriausiais Lietuvos orkestrais, bigbendais ir chorais nepalieka abejingų. Rodos kiekvienas Lino Adomaičio pasirodymas vis kitoks, todėl tai tik pabrėžia jo gebėjimą žongliruoti įvairiuose muzikos žanruose. Atlikėjo pasirodymų metu klausytojai visuomet atranda gerą balansą tarp profesionalumo ir pramogos, o namo išsineša pozityvias mintis, kurios išlieka ilgai.

Linas Adomaitis su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.

„Koncertinis turas, kaip ir mano naujausia daina „Šviesa spindės tamsoje“, bus apipintas metaforomis, todėl kažkas jame išgirs padėką Dievui, o kažkas linkėjimą sūnui, žmogui ar pasauliui. Laukiu šio turo ne tik dėl nuostabaus NIKO orkestro subtilumo, bet ir dėl įspūdingo šou, kuris didžiosiose arenose, taps žmonėms jaukus, prasmingas ir įsimintinas“, – pasakoja L.Adomaitis.

Turo „Šviesa spindės tamsoje“ metu skambės tokie visiems gerai žinomi Lino Adomaičio hitai, kaip „Vandenynai“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Tavo spalvos“, „Lauko vidury“, „Saulės pėdomis“, „Ar tu ją matei?“, „Žalioj tyloj“, „Aš pavydžiu sau“ ir daugybė kitų. Muzikantas klausytojams žada ir keletą dar negirdėtų kūrinių bei staigmenų, kurios kol kas išlieka paslaptyje.

Linas Adomaitis – Vandenynai:

„Šis turas – tai ne tik iki širdies gelmių gražiausios Lino dainos, skambėsiančios specialiai šiam turui ruoštomis aranžuotėmis su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO, bet ir nepakartojamas reginys Kauno ir Klaipėdos arenų lankytojams. Drąsiai galime pažadėti, kad šviesų šou pirmą kartą Lietuvoje bus toks įspūdingas. Tai bus muzikos ir vizualaus meno tandemas. Muzika sielai, šviesos akims ir nuostabi nuotaika Šv. Kalėdų proga“, – teigia koncertinio turo organizatoriai.

Lino Adomaičio turo pasirodymai vyks gruodžio 22 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje bei gruodžio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Bilietus platina BILIETAI.lt. Visiems, įsigijusiems bilietus į turo „Saulės pėdomis“ koncertus šiose arenose, galios tie patys bilietai.

Tuo metu visi, įsigiję bilietus į turo „Saulės pėdomis“ koncertus Vilniuje arba Panevėžyje, gali iškeisti juos į pasirodymus Kaune ar Klaipėdoje, arba susigrąžinti pinigus. Prašome kreiptis info@bilietai.lt