Keisčiausi įžymybių hobiai: nuo varlių medžioklės iki vyrų žaidimų su barbėmis

Leonardo DiCaprio, Johnny Deppas, Paris Hilton, Taylor Swift / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Leonardo DiCaprio, Johnny Deppas, Paris Hilton, Taylor Swift / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-17 08:00
AA

Kaip ir kiekvienas iš mūsų, taip ir žinomi pasaulio aktoriai, muzikos pasaulio žvaigždės ar sportininkai, turi savo keistenybių. Vieni medžioja varles, kiti žaidžia su lėlėmis, o tretiems užtenka ir senovinių spausdinimo mašinėlių kolekcijos.

Sakoma, kad vyrai – dideli vaikai. Užsukę į Leonardo DiCaprio namus galite tuo įsitikinti. Aktorius tiesiog dievina plastikines animacinių herojų figūrėles. Juokaujama, kad aktorius laukia vaidmens, kurio proga kas nors sukurtų Leo figūrėlę.

Leonardo DiCaprio / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tomas Hanksas kolekcionuoja spausdinimo mašinėles. Sakoma, kad net keliaudamas darbo reikalais aktorius į bagažą įsimeta pora savo kolekcijos perlų.

Tomas Hanksas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Net trys žinomi vyrai yra pasinėrę į fechtavimosi meną. Sakoma, kad Willas Smithas, Tomas Cruise'as ir Davidas Beckhamas turėdami laisvo laiko susirenka pas Tomą ir kartu treniruojasi.

Willas Smithas / „Scanpix“ nuotr.

Johnny Deppas garsėja savo pomėgiu žaisti su lėlėmis barbėmis. Iš pradžių gali pasirodyti juokinga, tačiau kai kurie šaltiniai teigia, kad į šį užsiėmimą jį pastūmėjo noras praleisti daugiau laiko su vaikais. Pats Johnny yra sakęs, kad lėlės jam padeda geriau įsijausti į vaidmenis.

Johnny Deppas / Vida Press nuotr.

Pop muzikos princesė Taylor Swift atsipalaiduoja gamindama kalėdinius sniego burbulus. Stiklainiuose ji patalpina kalėdines eglutes, angelus ir, žinoma, skystį, kuriame šoka dirbtinės snaigės.

Taylor Swift / Vida Press nuotr.

Aktorė Mila Kunis praleidžia gausybę laiko žaisdama kompiuterinį žaidimą „World of Warcraft“. Taip pat ji pripažino, kad yra didžiulė „Star Trek“ gerbėja. Panašu, kad ne be reikalo paaugliai berniukai Milą įsivaizduoja kaip tobulą merginą.

Mila Kunis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Daugiau nei 1000 viršelių nusifotografavusi Claudia Schiffer turi visai nesimpatišką hobį. Savo laisvą laiką aktorė leidžia kolekcionuodama... vabalus. Claudia labiausiai mėgsta vorus, kurie užima nemažą dalį jos kolekcijos.

Claudia Schiffer savo vardo megztukų kolekcijos reklamoje

Dar vienu netikėtu pomėgiu gali džiaugtis garsioji vakarėlių liūtė Paris Hilton. Pasirodo, ji dievina medžioti varles! Tiesa, moteris teigia, kad šaltakraujų ji nežudo, tik pagauna, sudeda į kibirą ir stebi. Po kiek laiko Paris juos paleidžia, kad paskui galėtų... vėl sugauti.

Paris Hilton / Asmeninio albumo nuotr.