Keisčiausias jaunavedžių bučinys? Lionelio Messi ir jo nuotakos bučinio video žiūrovus verčia jaustis nejaukiai

Lionelis Messi vedė mylimąją Antonella Roccuzzo / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Savaitgalį futbolo superžvaigdė Lionelis Messi (30) vedė savo gyvenimo meilę Antonella Roccuzzo (29). Iškilmės buvo tokios prašmatnios, kad argentiniečiai jas jau vadina šimtmečio vestuvėmis.

Vestuvėse imtasi rimtų saugumo priemonių. Jaunavedžius ir jų svečius saugojo net 450 policijos pareigūnų, o visiems svečiams buvo uždrausta fotografuoti ir filmuoti mobiliaisiais telefonais.

Tiesa, daugelis svečių nepaisė šio svečių nurodymo. Todėl socialiniuose tinkluose pasklido vaizdo įrašai iš vestuvių puotos.

Populiariausias video - jaunavedžių bučinys. Deja, jis nebuvo toks, kaip filmuose. Lionelis bandė aistringai pabučiuoti nuotaką, kai ši tik švelniai pakštelėjo jam į skruostą. Paplitus šiam vaizdo įrašui internautai tai pavadino keisčiausiu ir nejaukiausiu jaunavedžių bučiniu pasaulyje.

Daug dėmesio sulaukė ir kitas vaizdo įrašas. Šiame užfiksuota, kaip jaunavedžiai, atsisėdę ant bičiulių pečių, linksminasi šokių aikštelėje.

Prabangi šventė vyko poros gimtajame mieste Rosario. Lionelis Messi nesismulkino – pakvietė į vestuves beveik visą „Barcelona“ komandą, net fizioterapeutus, masažistus, kalbama – kad net ir valytojas.

Iš viso į puotą buvo pakviesta apie 700 svečių, iš kurių 200 – pirmo ryškumo žvaigždės. Tarp svečių sukinėjosi ir dainininkė Shakira.

Shakira - antra iš eilės

#Makingmemories #LeoandAnto????????????

A post shared by Daniella Semaan (@daniellasemaan) on

Žmonės.lt primena, kad per Lionelio Mess ir Antonellos Roccuzzo vestuvių ceremoniją vos keli centimetrai nuo jaunavedžių sėdėjo jų vyresnėlis sūnus Thiago. Kai pora buvo paskelbta vyru ir žmona, Lionelis Messi, pasipuošęs mėlynu „Armani“ kostiumu, pasilenkė ir pabučiavo sūnaus plaukus.

O tuomet laukė futbolininko suorganizuota staigmena mylimajai. Lionelis Messi pakvietė į vestuvės mylimiausią Antonellos Roccuzzo dainininką Abel Pintos, kuris atliko mėgstamiausią nuotakos dainą „Sin Principo ni final“.

Lionelis Messi su Antonella Roccuzzo kartu – nuo 2009 m. Jiedu susipažino dar būdami maži, kai jam buvo 9 metai, o Antonellai – 8-eri. Vaikai itin šiltai bendravo iki sportininkas, sulaukęs 13 metų, išvyko į Barseloną. Netrukus jų draugystė vėl atsinaujino, jaunuolis dažnai skraidydavo į Argentiną, o 2010 m. Antonella atvyko gyventi pas mylimąjį į Ispaniją.

Pora turi du sūnus – Thiago (4) ir Mateo (2).

Lionelis Messi vedė mylimąją Antonella Roccuzzo (20 nuotr.)
+14
Lionelio Messi vestuvių svečiai (24 nuotr.)
+18

Skaitykite daugiau