Keisčiausios programėlės telefone: nuo netikrų susirašinėjimų iki lazerių
Žiemą dažnai gali aplankyti tokia nuotaika, kai nieko nesinori – nei kokios nors rimtos veiklos, nei žaidimų ar serialų. Tokiais momentais norisi tiesiog tingėti ir nuveikti ką nors neįpareigojančio. Pavyzdžiui, išbandyti kokią keistą ar neįprastą programėlę, kuriai nereikėtų skirti valandos ar daugiau. Galite nustebti, bet būtent tokių programėlių tikrai yra ir jos nuolat kuriamos. Pristatome penkias verčiausias dėmesio.
„Keistos arba nedidelės ir juokingos programėlės yra puikus būdas pasikelti sau nuotaiką tinginiaujant ar nenorint pradėti rimtesnės veiklos. Anksčiau, kai dar išmanieji telefonai nebuvo tiek pažengę ir neturėjo jiems pritaikytų programėlių, tokią linksminimo funkciją atlikdavo įvairios interneto svetainės. Jose būdavo nuolat atnaujinamos kolekcijos keistų ar juokingų vaizdo intarpų bei žaidimų.
Šiandien net ir tai galima atrasti programėlių pavidalu, tik svarbu prisiminti, kad po juokingų programėlių pavadinimais ar aprašymais gali slypėti virusai, apgaulės ar sukčiai. Tad ieškant būtent tokių programėlių, rekomenduojame tai daryti oficialioje „AppGallery“ parduotuvėje arba pasinaudoti specialiu „Huawei“ įskiepiu „Petal search“. Šis įskiepis leis surasti bet kokią programėlę, jeigu tokia egzistuoja, ir patikrins, ar ją atsisiųsti tikrai saugu. Bet pradžiai tiesiog dalinamės 5 keistomis ar juokingomis programėlėmis laiko prastūmimui“, – pataria Audrius Granickas, „Huawei Mobile Services“ verslo vystymo ir operacijų vadovas.
Neatitraukt piršto nuo ekrano
Ieškantiems keistų ar neįprastų programėlių, siūlome pradėti nuo tokios, kuri reikalaus iš jūsų vieno neįprasto dalyko – pridėti pirštą prie ekrano ir... jo neatitraukti. Tiek, kiek pavyks arba kiek to iš mūsų prašys programėlė. Manote, susitvarkytumėte? Tuomet iš oficialios „Huawei“ parduotuvės „AppGallery“ atsisiųskite programėlę „Finger on the App“. Gali nuskambėti keistai, bet gulinėjant lovoje ir nieko neveikiant, iššūkis neatitraukti savo piršto nuo telefono ekrano gali būti netgi azartiškas ir įtraukti, ypač, kai tai darydami varžomės su kitais tinginiautojais iš viso pasaulio.
Pasitikrink, ar tavo norams lemta išsipildyti
Kas geriausiai tinka, kai tiesiog tinginiaujam ir skaičiuojam savo norus? Programėlė, kuri atsakys, ar mūsų norams lemta išsipildyti! Būtent tokia yra programėlė „I Wish“. Viskas, ką joje galime nuveikti, tai sutikti pačias keisčiausias būtybes – pavyzdžiui, varlę su fraku ir akiniais – bei paklausti jos, ar mūsų norai išsipildys. Tada, gavę atsakymą, galime klausti naujų klausimų ar tiesiog įrašyti tai, ko norime ir programėlė paskaičiuos procentinę tikimybę, ar tai išsipildys. Programėlės fonas taip pat labai siurrealistinis, todėl „I Wish“ – puikus būdas praleisti akimirkas, kai nesinori nieko veikti.
Lazeriai!
Oficialioje „Huawei“ parduotuvėje „AppGallery“ galima surasti ir tiesiog neįpareigojančių programėlių laiko praleidimui. Geras pavyzdys – programėlė „Laser – Simulator“. Ji leis paversti savo telefoną į lazerinį kardą, išbandyti įvairius spalvinius ir garsinius efektus bei pamatyti, kaip kokybiškai telefonas geba perteikti garsus ar įvairius šviesos impulsus. Pavyzdžiui, šia programėle galėsime įsijungti stroboskopą, kuris paprastai naudojamas šokių aikštelėje arba itin ryškų žibintuvėlį. Nors programėlė visiškai neįpareigojanti, ji gali nustebinti tuo, kaip realistiškai tiek garso, tiek vaizdo prasme perteikia lazerio spindulį.
Susikurk netikrą susirašinėjimą
Ar esate mate nuotraukas ar ekrano paveikslėlius, kuriuose kiti įamžina keistus ar neįtikėtinus susirašinėjimus socialiniuose tinkluose? Dabar tokius sukurti galite ir jūs! Tereikia atsisiųsti programėlę „Fake Chat Messenger – Fake Conversation Messenger“ ir pasitelkti savo fantaziją. Šioje programėlėje galime pasirinkti susirašinėjime dalyvaujančių asmenų profilio nuotraukas ir visiškai patys sukurti pokalbį. Todėl, tinginiaujant namie ir norint nekaltai papokštauti, galima sukurti netikrą susirašinėjimą tarp draugų bei juo pasidalinti, o tada stebėti kitų reakcijas, kai atskleisime, jog tai – tik programėlė. Norint išbandyti šią pramogą patiems, tereikia apsilankyti „Huawei“ parduotuvėje „AppGallery“ ir atsisisųti „Fake Chat Messenger“.
Mėgstantiems susipainiojusius laidus
Yra du žmonių tipai – tie, kurie mėgsta atpainioti susipainiojusius laidus ir tie, kuriems juos pamačius prasideda galvos skausmas. Jeigu priskiriate save prie tų, kurie visuomet pasirengę išpainioti susinarpliojusius laidus, tuomet perkelkite šią pramogą ir į programėlę „Tangle it 3D – Color Hoop“. Čia teks gerokai paplušėti, stengiantis išnarplioti daug skirtingų galvosūkių, paremtų būtent susipynusių laidų principu. Jeigu tinginiaujat, nenorite veikti ko nors rimto ar įpareigojančio, tuomet programėlė „Tangle it 3D“ tikrai leis greičiau ištuštinti laisvo laiko rezervą.