Keitė Arai ryžosi iššūkiams ir atvėrė širdį: „Jausmas lyg šoku nuo skardžio“

Keitė Arai / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Keitė Arai / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-09 14:28
AA

Keitę Arai žiūrovai įpratę matyti KK2 ir „KK2 penktadienis” vedėjos rolėje, tačiau mažai kas žino, kad scena merginą traukė nuo vaikystės. Dainuoti ji pradėjo vos ketverių, koncertus rengdama šeimai ir lėlėms, o vėliau pradėjo lankyti Artūro Noviko džiazo mokyklą.

„Dainavimas visada buvo mano gyvenime, man labai patinka dainuoti. Aštuoniolikos įrašiau pirmąją savo dainą, nuo devyniolikos metus koncertavau, buvo prasidėjusi atlikėjos karjera, bet tuomet pasaulį užklupo pandemija, nutrūko koncertai ir kažkaip apleidau šią veiklą“, – pasakoja Keitė.

Tačiau nuo kūrybos nenutolo, baigusi renginių organizavimo studijas šiuo metu dirba internetinius video kuriančioje įmonėje, kartais dirba modeliu, stiliste, veda televizijos laidas, renginius, o dabar dar ir dalyvauja didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukusiame LNK šou „Muzikinė kaukė“.

„Sutikau ateiti į „Muzikinę kaukę“, nes labai norėjau iššūkio sau, norėjau perlipti per save. Labai norėjau patobulėti, „Muzikinė kaukė“ reikalauja ne tik vokalinių duomenų, bet ir vaidybos, judesių, čia daug kūrybos, meno, ieškojimų. Aišku, rizikinga eiti į šou, kur yra komisija, vertinimai, bet man to labai reikėjo. Jausmas, lyg šoku nuo skardžio, bet kol kas labai patinka“, – apie apsisprendimą dalyvauti šou pasakoja Keitė.

Keitė Arai / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Pirmas Keitės pasirodymas „Muzikinėje kaukėje“, kurioje ji įkūnijo Justę Starinskaitę iš grupės „Saulės kliošas“, buvo palankiai sutiktas ne tik projekto komisijos narių, bet ir žiūrovų. Jie jai negailėjo gražių žodžių ne tik socialinėje erdvėje, bet rašė ir asmenines žinutes. Tačiau daugiausiai komplimentų sulaukė iš artimųjų ir kolegų.

„Mano kolegos iš laidos KK2, kaip rimti gerbėjai žiūrėjo laidą ir iškart rašė žinutes su komplimentais, palaikymu, padrąsinimu. Man net atrodė, kad viskas per gerai, jog būtų tiesa, nesijaučiu taip gerai pasirodžiusi, turiu sau priekaištų, bet tai tik pirma laida, bus laiko tobulėti ir mokytis“, – šypsosi Keitė Arai.

Šį šeštadienį Keitei teks užduotis įkūnyti legendinę atlikėją Amy Winehouse. Pasiruošti per vieną savaitę yra nemenkas iššūkis, bet ji pasiruošusi viskam, nes į šį projektą atėjo mokytis ir išbandyti save.

Keitė Arai / Asmeninio albumo nuotr.

„Sau palinkėčiau mėgautis, atsipalaiduoti ir mėgautis. Tai ilgametis šou, kuris labai patinka žiūrovams, jame daug iššūkių, daug išbandymų, aišku, kad lengva nebus, bet tikrai labai įdomu, naudinga ir smagu. Tai mėgaukis, Keite, kol gali!” – drąsina save mergina.

Antroje „Muzikinės kaukės“ laidoje laukia dar daugiau staigmenų, Keitė taps Amy Winehouse, Liepa įkūnys legendinį Lietuvos atlikėją Egidijų Sipavičių, Skaistė Vievesė taps Igoriu Kofu, Sidas – Rag‘N‘Bone Man, Antanas Zakarauskas atliks Tom Jones dainą, Šarūnas Januškevičius stebins choreografiniais sugebėjimais tapdamas „Vanilla Ice“, Sandra Žutautienė taps Jazzu, Dovi Mi įkūnys Justin Bieber, o Monika Mėčiūtė taps Adele.

Nepraleiskite „Muzikinės kaukės“ šeštadienį 19.30 val. per LNK televiziją.

Keitė Arai projekte „Muzikinė kaukė“ (10 nuotr.)
+4