Kelyje iš Pajūrio – masinė spūstis: pasipylė eismo įvykiai

Sekamdienį apie 16:00 val. A1 kelyje Kauno rajone, ties Babtų seniūnija, dėl dviejų eismo įvykių susidarė transporto spūstys ir sutriko eismas važiuojant nuo pajūrio Kauno link.
Kauno apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė informavo, kad 16.01 val. buvo gautas pranešimas apie pirmąjį incidentą, kuriame susidūrė trys automobiliai – „Mazda“ ir du „Opel“ markės automobiliai. Pirminiais duomenimis, vairuotojai nesutarė dėl kaltės ir pildo eismo įvykio deklaracijas.
Praėjus maždaug 20 minučių, 16.22 val., netoliese įvyko dar viena avarija – susidūrė dar keturi automobiliai. Į įvykio vietą išvyko pareigūnai.
„Pirminiais duomenimis, per abu eismo įvykius žmonės nenukentėjo ir žuvusiųjų nėra. Tikslios avarijų priežastys kol kas nėra nustatytos“, – 15min sakė ji.

Policija teigia, kad dėl šių incidentų eismas A1 kelyje yra sutrikęs, o spūsčių trukmė kol kas neaiški – ji priklausys nuo įvykių įforminimo ir eismo atlaisvinimo darbų.
