Kembridžo hercogienė papasakojo apie sūnų Louisą: „Dabar jis visur nori būti su manimi“

Catherine Middleton padėjo vaikams išsirinkti kalėdines eglutes / „Scanpix“ nuotr.
Catherine Middleton padėjo vaikams išsirinkti kalėdines eglutes / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-12-06 08:00
AA

Catherine Middleton darbų tikrai netrūksta. Šalia to, kad augina net tris mažylius, ji nepriekaištingai vykdo visas karališkąsias pareigas. Viena jų – įvairiausi susitikimai. Trečiadienį hercogienė apsilankė „Peterley Manor Farm“ ekoligiškame ūkyje, kuriame kartu su vietos vaikais padėjo jiems išsirinkti klases papuošiančias kalėdines eglutes.

Kalbėdamasi su vaikais, Catherine pamatė mažą berniuką, kuris vis keldavo ranką ir sakydavo: „Aš, aš, aš”. Ji pajuokavo, kad jis jai primena jos jauniausiąjį sūnų princą Louisą.

„Tu man primeni mano mažąjį Louisą, kuris pradeda kalbėti ir dabar nuolat kartoja , , visai kaip ir tu, – šypsodamasi berniukui sakė C. Middleton. – Dabar jis visur nori eiti kartu su manimi.“

Catherine Middleton padėjo vaikams išsirinkti kalėdines eglutes / „Scanpix“ nuotr.

Viešėdama ūkyje hercogienė papasakojo, kokia kalėdinė eglutė stovi jų namuose po kuria mažieji George‘as, Charlotte ir Louisas randa dovanas.

„Ji domėjosi apie eglutes. Hercogienei buvo įdomu sužinoti apie eglučių rūšis: vienos jų numeta spyglius, o kitos ne. Ji patikino, kad namuose paprastai stovi kaukazinis kėnis, kuris nenumeta spyglių“, – apie pokalbį su C. Middleton pasakojo ūkio savininkas Rogeris Brill.

Catherine Middleton ir princas Williamas su vaikais: George'u, Charlotte ir Louisu / „Scanpix“ nuotr.

Ankstesniuose susitikimuose su vietinėmis bendruomenėmis hercogienė ne kartą yra užsiminusi, kaip auga judviejų su princu Williamu jauniausiasis sūnus princas Louisas.

„Louisas auga puikiai ir aš negaliu patikėti, kad jis jau toks didelis berniukas, – Vyresnėliai su didžiausiu nekantrumu laukia Kalėdų. Jau pradėjo dainuoti kalėdines dainas ir labai laukia, kada gi bus papuošta kalėdinė eglutė“, – tuomet kalbėjo ji.