Kendal Jenner ir vėl vieniša: išsiskyrė su mylimuoju NBA žaidėju Benu Simmonsu

Benas Simmonsas ir Kendall Jenner / „Scanpix“ nuotr.
Benas Simmonsas ir Kendall Jenner / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-05-24 08:00
AA

Pasaulinio garso modelis bei realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Kendall Jenner ir NBA lygos krepšininkas Benas Simmonsas nutraukė santykius, praneša „Page Six“.

Pora, nors su pertraukomis, susitikinėjo apie metus laiko. Romantiški jausmai tarp Kendall ir Beno įsižiebė dar praėjusių metų vasaros pradžioje. Tiesa, vasaros pabaigoje jie nutraukė santykius, o rudenį ir vėl juos atnaujino. Anot artimų poros draugų, poros santykiai vasario mėnesį tapo „labai rimti“.

Skyrybų priežastis kol kas nėra aiški, tiesa, artimi poros draugai neatmeta galimybės, kad jiems pavyks susitaikyti. 

Kendall Jenner ir Benas Simmonsas / Vida press nuotr.

„Jie padarė pertrauką. Kendall dabar leidžią su draugais ir yra pasirengusi linksmintis“, – sakė šaltinis. 

Nors atrodytų, kad žymiojo realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždės, Kardashian-Jenner klano seserys paslapčių nuo savo gerbėjų praktiškai neturi, Kendall – išimtis.

Modelis nemėgsta viešai kalbėti apie savo santykius su vyrais, tačiau dar kovo mėnesį viešėdama populiarioje laidoje „Ellen DeGeneres Show“ ji prasitarė, kad ją ir krepšininką sieja stiprus ryšys.

Kendall ir Benas susitikinėti pradėjo nuo 2018 metų rugpjūčio. Nuo tada Kendall nekartą yra pastebėta iš Los Anželo skrendanti į Filadelfiją, tam, kad mylimąjį galėtų palaikyti per krepšinio varžybas.