Kepkime griliuje – patarimai kepsninių mėgėjams

Kamado kepsninė
Kamado kepsninė
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-03-11 13:00
AA

Argi būtų ne nuostabu šiltą vasaros vakarą stebėti saulėlydį ir mėgautis nuostabiu, tik ką nuo keraminės kepsninės grotelių nukeltu upėtakiu ir jo dūminiu aromatu. Taip gardu, kad jau iš karto planuojate kitą savaitgalį su draugais ir gardžia paelija su jūrų gėrybėmis. Svajonė? Jei turite Big Green Egg grilį, tokia puota gali labai lengvai virsti tikrove.

ŽUVIS IR JŪROS GĖRYBĖS

O kad nešvaistytumėte laiko svarstydami, ką skanaus pagaminti iš žuvies arba jūrų gėrybių, turime gausybę puikių receptų. Juos paruošė Big Green Egg kamado kepsninių ekspertai, todėl išnaudosite visas jos galimybes. Su šiais receptais maistą galėsite gaminti tiek netiesioginėje kaitroje, tiek tiesiai virš karštų anglių, tiek karštai rūkydami su medžio drožlėmis arba pliauska. Vienintelis iššūkis bus išsirinkti, ką pasigaminti kitąkart įkūrus numylėtą keraminį grilį.

Big Green Egg lauko kepsninės ir žuvis bei jūrų gėrybės – nuostabiausias derinys ir, esame tikri, kad nei metalinis grilis, nei tandyras ar šašlykinė neatskleis visų šių produktų skonių. Tik keraminėje kepsninėje maisto gaminimas yra ypatingas, o svečiai girs jūsų žuvies ir jūrų gėrybių patiekalus, paruoštus naudojant įvairius priedus. Mūsų paruošti receptai padės Big Green Egg lauko grilyje pagaminti patiekalus nuo aromatingos virtos ir rūkytos skumbrės iki kario su lašiša. Ieškote kažko dar įdomesnio?

Nenusivilsite garuose išsivirę koldūnų su krevetėmis arba šeimai patiekite omarą su rūkytu sviestu. Su Big Green Egg kamado kepsnine nėra ribų vaizduotei – mūsų specialistai nuolat kuria vis įdomesnius žuvies ir jūrų gėrybių receptus. Juk prie griliaus nesinori nuobodžiauti.

Big Green Egg žuvies patiekalų receptai patiks ir tikriems mėsėdžiams, tad per kitą barbekiu vakarėlį patiekite ne tik minkštutėlių jautienos kepsnių, bet ir krevečių vėrinukų. Sekdami mūsų ekspertų patarimus lengvai suplanuosite maisto gaminimo eigą ir vaišes patieksite sklandžiai.

Big Green Egg kamado kepsninė

VEGETARIŠKI SKANĖSTAI

Nors kalbant apie gardžius barbekiu patiekalus dažniausiai pagalvojame apie sultingus ir dūmais kvepiančius mėsos valgius, iš tiesų grilio patiekalai gali būti ir vegetariški. Kamado lauko kepsninėje galite paruošti ne tik nemėsiškų garnyrų, bet ir gardžių pagrindinių patiekalų. Tarp Big Green Egg ekspertų su meile paruoštų receptų – ant grotelių apskrudintos daržovės, netiesioginėje kaitroje iškeptas vegetariškas apkepas ir iš kepsninėje iškeptų daržo gėrybių išvirta sriuba.

Vegetariški patiekalai nuostabiai tiks pietums, lengvai vakarienei arba kai norite paįvairinti BBQ vakarėlio meniu. Vegetariškas maisto gaminimas yra labai paprastas – išsirinkite sezonines gėrybes, susiraskite labiausiai patinkantį Big Green Egg vegetarišką receptą ir leiskitės eksperimentuoti.

Big Green Egg kamado kepsninėje ruošti patiekalai

Daržovių valgius galite patiekti su mėsa arba savo kamado lauko kepsninėje imkite ruošti tikrą vegetarišką puotą. Siūlome išbandyti šaltos gaspačo sriubos receptą, užkandžiui patiekti įdarytų grybų kepurėlių, o pagrindiniam patiekalui iškepkite sveiko ir gardaus daržovių apkepo.

Toks meniu nuostabiai tiks vasarai, o jūsų vegetariškus patiekalus girs ir užkietėję mėsėdžiai, nes Big Green Egg grilis jiems suteiks ypatingo skonio ir aromato.

Big Green Egg kamado kepsninė

KEPINIAI IR DESERTAI

Pažadame, kad kartą paragavę Big Green Egg keraminėje kepsninėje pagaminto deserto jo skonio nepamiršite niekada. Kodėl? Mažutė paslaptis – pasinaudojus tinkamais priedais šis barbekiu grilius veikia kaip nuostabi konvekcinė krosnelė. Čia cirkuliuojanti kaitra desertus ir kepinius iškeps tolygiai, jie pasidengs traškia plutele bei įsigers nepakartojamo dūmų aromato.

Tad, kai rengsite savo kitą barbekiu vakarėlį, į meniu būtinai įtraukite ir desertus, pavyzdžiui, Big Green Egg kepsninėje keptą obuolių pyragą. Jo nuostabus skonis taps legenda visoje kaimynystėje, o jūsų svečiai nuo šiol norės tik šio ypatingo deserto ir tiesiog maldaus jo recepto.

Savo Big Green Egg lauko kepsninėje galite kepti ne tik pyragus, tad mūsų ekspertai paruošė daugybę kitų desertų receptų, kuriais išnaudosite visas savo keraminio kamado griliaus galimybes. Gyvenimą pasaldins burnoje tirpstantys citrininiai pyragėliai, o draugo gimtadieniui iškepkite sodraus šokoladinio torto. Desertai – puiki proga išnaudoti kamado lauko kepsninės universalumą, nes filo tešlos pyrago neiškepsite nei tandyre, nei metaliniame griliuje.

Big Green Egg kepsninė maisto gaminime yra nepakeičiama – šis grilis yra daugiau nei prietaisas mėsainiams čirškinti ar karšto rūkymo patiekalams ruošti. Šioje lauko kepsninėje gimsta ir nuostabūs desertai. Nepamirškite jų pasigaminti, o jei iš pradžių nedrąsu – patarimų ir idėjų rasite mūsų ekspertų paruoštuose receptuose. Jau po kelių kartų kiekvieno BBQ vakarėlio svečius vaišinsite rafinuotais ir burnoje tirpstančiai keraminėje Big Green Egg kepsninėje pagamintais desertais.

Big Green Egg kamado kepsninė