„Žvaigždžių duetų“ superfinale triumfavo Justinas Lapatinskas ir Agnė Buškevičiūtė

Justinas Lapatinskas ir Agnė Buškevičiūtė / Luko Balandžio nuotr.
Justinas Lapatinskas ir Agnė Buškevičiūtė / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-05-25 18:55
AA

Šeštadienio vakarą LNK žiūrovus džiugino ilgai laukta šio sezono „Žvaigždžių duetai: istorija prasideda iš naujo“ atomazga – projekto superfinalas, kuriame susikovė keturios dainininkų poros. Transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad projekto nugalėtoja tapo Justino Lapatinsko ir Agnės Buškevičiūtės pora. Ketvirtoji vieta teko R.Čivilytei ir Agnetai Gabalytei, trečioji – E.Sipavičiui ir L.Rastokaitei, antroji – J.Jonušui ir „Pop Ladies“.

Finale dainomis varžėsi Agneta Gabalytė ir Rosita Čivilytė, Egidijus Sipavičius ir Lina Rastokaitė, Agnė Buškevičiūtė ir Justinas Lapatinskas bei Jonas Jonušas ir „Pop Ladies“.

Vakaro pabaigoje paaiškėjo, kam atiteks žinomo menininko, dailininko Sauliaus Griniaus kūriniai – naujo dizaino auksinis, sidabrinis ir bronzinis mikrofonai, inkrustuoti deimantais, o kas tenkino tik ketvirtąja vieta.

Sužinojęs apie pergalę J.Lapatinskas pripažino, kad nugalėti nesitikėjo. „Aš visada nusiteikęs, kad nelaimėsiu“, - sakė dainininkas pabrėždamas, jog pastaruoju metu nelabai ir sekėsi - pralošė „Šok su Manimi“, „Chorų karus“.

Pergalę projekte jis piima kaip savotišką naštą - lygina su realybės šou „Dangus 2“ laimėjimu. „Tai duoda daug atsakomybės. Dabar reikia toliau kelti aukštesnius tikslus“, - patikino.

Pergalę kartu su porininke žada švęsti čia pat, „Forum Palace“ rūmuose - čia suplanuotos vakarėlio dūzgės.

Surėmė pavojingiausius ginklus

Kiekvienas duetas vakaro metu atlieko geriausias savo dainas, o finalinio reginio metu žiūrovų laukė staigmenos. Viena jų – scenoje uždainavę keturis mėnesius to padaryti nedrįsę komisijos nariai: Vytautas Juozapaitis, Kristina Kazlauskaitė, Merūnas Vitulskis ir Donatas Katkus.

Superfinalo metu balsavo ir komisijos nariai, ir televizijos žiūrovai. Abiejų pusių balsai buvo sumuojami ir turėjo vienodą įtaką porų likimui.

„Žvaigždžių duetų“ superfinalo akimirkos (100 nuotr.)
+94

Pirmosios scenoje pasirodė R.Čivilytė ir A.Gabalytė. Rokeriškai pasipuošusioms moterims talkino blizgius kostiumus vilusios šokėjos. „Proud Marry“ – šį Tinos Turner kūrinį superfinalui parinko duetas. Pradėjusios lyriškai moterys įsisiautėjo – aktyviai šokinėjo ir sukosi scenoje, savo ekspresija užkrėtė vietoje susirinkusią publiką. Komisijos nariams patiko – pavyzdžiui, D.Katkus susižavėjo pasirodymo kokybe.

Antruoju numeriu pasirodė J.Jonušas ir „Pop Ladies“. Kolektyvas atliko Robbie Williams dainą „Let me entertain you“. Pasirodė pasipuošę stilingais kostiumais – nevengė odos detalių, galvas papuošė cilindrais, merginų veidus puošė itin ryškus makiažas. Vėliau į sceną išbėgo gausus šokėjų būrys, perrengęs dainininkus. Komisijos narys V.Juozapaitis pabrėžė dueto progresą, tikino, kad pasirodymas paliko neišdildomą įspūdį.

„Žvaigždžių duetų“ superfinalo akimirka / Luko Balandžio nuotr.

E.Sipavičius ir L.Rastokaitė atliko kūrinį „Movin on up“. Pasirodymo būta teatrališko – į sceną pora atsitempė lagaminą, kurio vaidino ngalintys pasidalinti. K.Kazlauskaitė tikino, kad visos poros finale – itin stiprios, o ši pora nė kiek neprastesnė už kitas. Pagrindiniu dueto privalumu moteris įvardijo vaidybą, gebėjimą bendrauti su publika. Šou ji palygino su miuziklu.

Savo pasirodymą žiūrovams dovanojo ir paskutinieji finalistai – A.Buškevičiūtė ir J.Lapatinskas. Į ekspresyvių pasirodymų virtinę duetas įnešė romantikos – atliko „Aktorių trio“ kūrinį „Žalia žalia“. Dainavo duetas sėdėdamas ant kėdžių, spinduliavo nuoširdumu ir teigiamomis emocijomis. Vėliau ėmėsi vaidybos – laidė lėktuvėlius, išsidažė veidus. Anot komisijos narės K.Kazlauskaitės, daina buvo nuostabi, o pasirodymas – gerokai papildytas. Moteris pastebėjo poros jaudulį, tačiau gyrė už žavumą.

„Žvaigždžių duetų“ superfinalo akimirka / Luko Balandžio nuotr.

Dalyviai gerbėjams dovanoja po antrą kūrinį. Scenoje vėl pasirodė R.Čivilytė ir A.Gabalytė. Šįkart duetas pasirodė tango ritmu – įnešė šiek tiek argentinietiškos atmosferos. Abi moterys pasipuošė juodais kostiumais, galvas pridengė cilindrais. Joms talkino šokėjai.

„Pop Ladies“ ir J.Jonušas antrojo pasirodymo metu gerbėjams dovanojo akustiškai atliktą reperio PSY kūrinį „Gangnam Style“. Itin lyriškai, pritariant gitarai kolektyvas dainavo taip, kad abejingų neliko. Savo simpatijas atskleidė ir komisijos narė K.Kazlauskaitė – jai pasirodymas labai patiko.

Ekspresiją romantika pakeitė ir E.Sipavičius su L.Rastokaite. Duetas atliko Louis Amstrongo dainą „What a wonderful world“. Pasirodymo būta ramaus ir lyriško – duetas tiesiog stovėjo ir dainavo. „Šis pasirodymas tikrai pribloškė“, – sakė V.Juozapaitis. Jam labai patiko poros nuoširdumas, o atlikimą vadino tiesiog tobulu.

„Žvaigždžių duetų“ superfinalo akimirka / Luko Balandžio nuotr.

Itin užvedantis buvo antrasis J.Lapatinsko ir A.Buškevičiūtės pasirodymas – jie scenoje pasirodė vilkėdami smokingus. Atliko duetas skirtingų kūrinių popuri – ir nuotaikingų, ir humoristinių, užvedančių, linksmų, nuotaikingų. Nebijojo šiektiek pasimaivyti, perkurti kūrinių tekstus. Salėje susirinkusi publika buvo tiesiog pakerėta – plojo nuo pradžių iki galo. D.Katkui labai patiko – įvertino, kad buvo paminėtos skirtingos epochos, žanrai.

Poros demonstruoja paskutiniuosius savo pasirodymus. R.Čivilytė ir A.Gabalytė nutarė apnuoginti sielas: scenoje pasirodė paprastai apsirengusios, sėdo ant kėdžių ir uždainavo apie meilę muzikai. Panaudojo pagrindinį savo kozirį: itin stiprius vokalus.

„Žvaigždžių duetų“ superfinalo akimirka / Luko Balandžio nuotr.

„Pop Ladies“ ir J.Jonušas paskutinį pasirodymą taip pat skyrė lyrikai. Pasipuošė šviesia apranga, sugulė ant žemės ir uždainavo apie meilę. Jiems pakilus pasirodymą užpildė pasirodžiusi šokėja. M.Vitulskiui labai patiko pasirodymo išpildymas ir mintis. Perdėm išsiplėsti nenorėjo, tad apsiribojo trumpu komentaru.

E.Sipavičius ir L.Rastokaitė scenoje pasirodė demonstruodami rokerišką įvaizdį – pasipuošę odinėmis striukėmis. Dainavo jie pritariami gyvo garso grupės, išsiskyrė savo ekspresija, energija. „Simply the best“ – tokį kūrinį duetas pasirinko savo paskutiniam pasirodymui.

Konkursinius pasirodymus vainikavo A.Buškevičiūtės ir J.Lapatinsko daina „Nakty“. Pasirodė duetas panašiai į E.Sipavičių ir L.Rasokaitę antrame raunde - stovėjo ir dainavo, demonstravo nuoširdumą. V.Juozapaičiui patiko poros pasirinkimas paskutiniam kūriniui, J.Lapatinską pavadino džentelmenu.

„Žvaigždžių duetų“ superfinalo akimirka / Luko Balandžio nuotr.

DĖMESIO!

Portalas Žmonės.lt kvietė skaitytojus iš visų 11-kos projekte dalyvavusių porų išrinkti savo mėgstamiausią, pačią šauniausią ir gražiausią porą. Daugiausia simpatijų sulaukęs duetas dovanų gavo harmoningą poilsį Visuomenės harmonizavimo parke, prabangiame viešbutyje „Simboly“, su SPA procedūromis bei gurmaniškais patiekalais. Portalo skaitytojų nuomone, patys simpatiškiausi projekte buvo J.Lapatinskas ir A.Buškevičiūtė.